رقابت پرسپولیس برای قهرمانی سخت خواهد بود

571088 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حمید درخشان درباره دربی 1999 پرسپولیس و استقلال گفت: شاهد بازی نرمال و متعادلی بودیم و هر دو تیم برای نباختن به میدان آمدند. هیچ کدام از تیم هایی که پیش افتادند سعی در زدن گل های بعدی نداشتند و هر دو تیم پس از گلزنی، فوتبال محتاطانه ای را به نمایش گذاشتند. وقتی در فوتبال گل می خورید می توانید برای زدن گل های بعدی تلاش کنید اما پرسپولیس و استقلال مراقب این موضوع بودند.

بیشتر بخوانید:

وی با اشاره به موقعیتی که مهدی ترابی بعد از زدن گل اول پرسپولیس از دست داد، تاکید کرد: پرسپولیس از همین وضعیت خوشحال بود اما اگر این صحنه دو سه بار دیگر تکرار می شد، پرسپولیس گل دوم را می خورد و می توانست برنده شود.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره غیبت یورگن لوکادیا و شیخ دیاباته در دربی نود و نهم تهران: بدون شک غیبت لوکادیا و دیاباته لطمه زیادی به پرسپولیس زد و اگر در این دیدار حضور داشتند، قطعاً نحوه بازی پرسپولیس به نتیجه می رسید. تغییر می کرد و نتیجه متفاوت می شد. پرسپولیس در غیاب این دو بازیکن عملکرد بدی نداشت و از همه مهمتر در دقایق پایانی به بازی برگشت و امید به تساوی را از دست نداد.

درخشان با اشاره به شرایط حساس پرسپولیس در خط حمله گفت: بازگشت لوکادیا بعید است و دیابات سه هفته دور از میادین خواهد بود. از طرفی مهدی عبدی و پاکدل هم شرایط خوبی ندارند. آنها باید زمانی که بازی می کردند خودشان را ثابت می کردند. با این شرایط گل محمدی باید مهاجم جدیدی به خدمت بگیرد. اگر پرسپولیس مهاجم نگیرد برای پرسپولیس قهرمانی سخت می شود.

  جزئیات جدید پرونده جنجالی سردار آزمون در روسیه

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید