رفتن لوکادیا گواهی بر وضعیت بد فوتبال ایران است.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال معتقد است که وضعیت فعلی فوتبال ما خوب نیست و برای اثبات حرف هایش، خروج عجیب مهاجم پرسپولیس در آستانه دربی را مثال زد.

مهدی پاشازاده درباره تساوی 2-2 تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دربی هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: قبل از اینکه از مشکلات فنی صحبت کنیم، باید بگویم که وضعیت فوتبال ما خوب نیست. موضوعات غیرفوتبالی روی پرونده تاثیر گذاشته و این در تیم ملی و حالا در سطح باشگاهی نیز مشهود است. بازی های بدون تماشاگر یکی از این موارد است. ابتدا اعلام کردند که دربی با حضور تماشاگران برگزار می شود و سپس به دلیل آلودگی تماشاگران اجازه ورود به ورزشگاه را نداشتند. این اتفاقات اصلا خوب نیست. رفتن عجیب مهاجم پرسپولیس هم نشان می دهد که فوتبال ما در شرایط عادی نیست و شرایط خوبی ندارد.

وی درباره نتیجه ای که در دربی به دست آمد، گفت: خوب است که دربی چهار گل داشت اما خیلی تاکتیکی نبود و آن چهار گل بیشتر به دلیل اشتباهات فردی و تعویض ها به ثمر رسید. بازی حول محور مسائل روانی می چرخد. استقلالی‌ها می‌توانستند در ضدحمله موفق باشند، اما نتوانستند. وقتی تیمی نتواند از این شرایط استفاده کند جریمه می شود و این اتفاق برای استقلال افتاد.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: استقلال می توانست به اوج برسد اما هنوز 18 هفته به پایان لیگ باقی مانده و در این مدت هزار و یک اتفاق می افتد. ترکیب استقلال نسبت به هفته های گذشته خاص نبود و فقط ارسلان مطهری اضافه شد. از اول فصل گفته ام که مطهری از همه مهاجمان ما بهتر است. کاری که در ابتدای فصل با او کردند واقعاً بد بود. همین که توانست خودش را جمع کند و بجنگد باید به او تبریک گفت.

  واکنش روسیه به پیام مرموز انگلیس به آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید