رفتار متزلزل اسکوچیچ در شأن تیم ملی نیست

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران از رفتار دراگان اسکوچیچ انتقاد کرد و گفت که رفتار این مربی کروات در شأن تیم ملی نیست.

جواد منافی در خصوص شرایط تیم ملی و انتقادات از دراگان اسکوچیچ گفت: این مربی در مسابقات مقدماتی جام جهانی عملکرد خوبی داشت و تیم ملی را به جام جهانی رساند اما این دلیل نمی شود که به مشکلات و ضعف های مربی نگاه کنیم. رفتارهای اسکوچیچ غیرحرفه ای است مانند استفاده از بازیکنان غیرمتخصص و البته دعوت از برخی بازیکنان به تیم ملی.

وی افزود: این مربی قبل از رفتن به قطر برخی از ملی پوشان استقلال را برجسته کرد اما دو روز بعد آنها را دوباره دعوت کرد. هر تیمی محل استقلال بود. من گفته بودم. متأسفانه اسکوچیچ نشان داده است که قدرت تصمیم گیری ندارد و دیگران می توانند به او فشار بیاورند و نظر او را تغییر دهند.» در زمان کیروش اما ما این چیزها را ندیدیم، این مربی به درستی یا نادرست تصمیم گرفت هادی عقیلی و مهدی رحمتی را از دست بدهد و هیچکس نتوانست تصمیم کیروش را تغییر دهد. رفتار اسکوچیچ متزلزل شده و این اصلا به افتخار تیم ملی نیست.

منافی خاطرنشان کرد: مربی با رفتار خود می تواند جایگاه خود را در بین بازیکنان، رسانه ها، هواداران و مردم از دست بدهد. اگر مربی بزرگ و صاحب نامی روی نیمکت تیم ملی داشتیم با شرایط بهتری به جام جهانی صعود می کردیم اما شرایط فعلی تیم ملی نگران کننده است. در این شرایط در جام جهانی سختی خواهیم داشت.

  شرم بر زن جوان کرمانشاهی توسط همکار انتقام جوی + جزئیات

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه درباره وضعیت این تیم در فصل نقل و انتقالات گفت: کادر فنی پرسپولیس در فصل گذشته و تجربه تلخ آنها در جذب بازیکنان عادی به این نتیجه رسیده است که نیاز به جذب بازیکنان سطح بالا دارند. تا الان نفرات خوبی به تیم اضافه شده اند. با این حال پرسپولیس همچنان به جذب بازیکن به خصوص در خط حمله نیاز دارد.

منافی یادآور شد: فصل گذشته پرسپولیس در گلزنی با مشکلات زیادی مواجه بود و همین مشکل باعث شد امتیاز زیادی از دست بدهد. ما در ایران مهاجم 6 تایی نداریم و پرسپولیس برای حل مشکل گل خود باید یک مهاجم خارجی سطح بالا بگیرد. برای پرسپولیس خرید یک مهاجم درجه یک مهمتر از شام خوردن است.

دیدگاهتان را بنویسید