رسمی شد؛ بازگشت سالم به تراکتور

با گذشت 72 ساعت از اخراج زوونیمیر از سولدو و آغاز مذاکرات با ارطغرول ساغلام، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از توافق با سرمربی ترکیه ای خبر داد.

ساغلام 52 ساله که سابقه هدایت تراکتورسازی در نیم فصل دوم لیگ هفدهم را دارد، هدایت تراکتورسازی را برعهده خواهد داشت که پس از دیدار با سپاهان، 10 بازی برای ایجاد تغییر در این تیم تبریزی پیش رو خواهد داشت.

این مربی باتجربه که سابقه قهرمانی با سامسون اسپور را در کارنامه دارد مدتی نیز در بشیکتاش حضور داشت و علاوه بر سامسون اسپور در دو دوره مختلف در بورسا نیز فعالیت می کند و اکنون خود را برای دومین دوره آماده می کند. همکاری با سرخپوشان تبریزی .

سهرابی در خصوص توافق با ساغلام گفت: پس از مذاکرات و توافق اولیه با آقای ساغلام، شخصا برای تسریع در روند مذاکرات و دستیابی به توافق به استانبول سفر کردم و خوشبختانه پس از مذاکرات نهایی با آقای ساغلام به تفاهم همکاری لازم رسیدیم. ساغلام.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی افزود: بر اساس توافقنامه، اوتکو یورک اوغلو، شاهین اویسال و تایفون ترکمن به عنوان سه دستیار سالم ترکیه انتخاب شدند و آقایان یورک اوغلو و اویسال امروز در تبریز بودند.

سهرابی با اشاره به زمان حضور ساغلام در ایران گفت: اقدامات لازم برای حضور ساغلام و ترکمن در تبریز نیز در حال انجام است تا هر چه سریعتر کار با تراکتورسازی در تبریز آغاز شود.

یورک اوغلو مربی ۴۶ ساله ترکیه ای است که سال ها به عنوان مربی ارشد در تیم های اصلی ترکیه کار کرده و همچنین دستیار قوی بورسا اسپور، مالاتیا اسپور و تراکتور بوده است. ترکمن نیز 43 سال سن دارد و سابقه مربیگری در تیم های ترکیه ای مانند عثمانلی اسپور، کنیا اسپور و … را دارد.

  آرزوی 3 کشور برای میزبانی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

محمد نصرتی یک دستیار قدرتمند تراکتورسازی ایران خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید