رتبه مهر آفرین چقدر است؟

صادق ستاری فرد در خصوص مصوبه مجلس مبنی بر الحاق معلمان طرح مهرآفرین به قانون ارزشیابی معلمان بدون برگزاری مجدد آزمون و الزام وزارت آموزش و پرورش به صدور کد شناسایی، گفت: مصوبه مذکور باید به شورای نگهبان تقدیم و به تصویب یک شورای نگهبان برسد. شورای نگهبان. ما در صورت اطلاع مجری قانون هستیم.

وی درباره برخی انتقادات معلمانی که ارزیابی آنها صادر شده و به جای عبارت «فوق العاده ویژه رتبه بندی» از عبارت «فواید رتبه بندی» استفاده شده و منجر به استثنائاتی شده است، گفت: در آن زمان رتبه بندی انجام نمی شد. در حقوق مهرماه 13 هزار و 120 نفر از همکاران کم سابقه مزایای درجه یک دریافت کردند اما بلافاصله از ابتدای این ماه اظهار نظر و ارزیابی از مشمولان انجام می شود.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: روند کار بدین صورت است که ابتدا ارزیابی توسط مدیران مدارس انجام می شود و پس از آن ارزیابان حرفه ای آموزش دیده توسط سازمان امور اداری و کار سنجش را انجام می دهند. سطح بالا و سپس کار به هیئت بازرسی مناطق و استان ها واگذار می شود. ما اکنون در مرحله اول هستیم و باید این هفته انجام شود.

ستاری فرد افزود: از امروز دسترسی به ارزیابان حرفه ای باز می شود تا مدیران و ارزیابان در کنار هم نظر و بررسی کنند. مهلت ارزشیابی مدیران مدارس تا پایان هفته تعیین شده است./ ایسنا

  فواید یک چرت کوتاه روزانه برای تقویت مغز

دیدگاهتان را بنویسید