ربیعی زمان جدایی خود از مس را اعلام کرد

بحث استعفای محمد ربیعی اخیرا مطرح شده و این مربی در صحبت های شب گذشته خود از پایان یافتن پرونده حضورش در نارنجی پوشان رفسنجان در پایان این فصل خبر داد. او که در نشست خبری بعد از بازی با مس کرمان برای دامن زدن به شایعات جدایی اش حاضر نشد، درباره عملکردش گفت: علاقه ای به وارد شدن به برخی مسائل ندارم چون شخصیت من نیست. از تیم مدیریت قبلی از جمله آقایان زینه الدینی و علیزاده و همه کسانی که در این مسیر من را همراهی کردند تشکر می کنم.

سرمربی مس رفسنجان دلایل استعفای خود از مدیریت این تیم را اینگونه بیان کرد: زمانی که صحبت از استعفای یک مربی می شود عوامل مختلفی وجود دارد. آنچه برای من مهم است این است که به اصولی که دارم پایبند باشم و یک چیز دیگر به آینده شخصیت مربیگری خود نگاه کنم. فکر کردم بهتر است در این مرحله بروم. در آن چهار سال روی نیمکت مس رفسنجان حضور داشتم که باثبات ترین نیمکت لیگ برتر بود. مدیران قبلی می توانند شهادت دهند که من چندین پیشنهاد را رد کرده ام. من ماندم تا کارهای طولانی مدت انجام دهم. اولی صعود به لیگ برتر بود و بعدی اینکه توانستیم ظرف دو سال به جمع شش تیم برتر لیگ برتر برسیم.

ربیعی در ادامه صحبت های خود اینگونه بیان کرد: فراموش نکنیم که این تیم متعلق به مردم است و هرکس وظیفه ای دارد باید آن را به درستی انجام دهد. دلیل استعفام این بود که می خواهم کار به صورت سیستماتیک پیش برود. استعفای من به خاطر شخص خاصی نبود، چون این شخصیت من نیست. بالاخره ما یک مسئولیت حرفه ای داریم که باید انجام دهیم. حرف من سیستم است. وقتی برنامه ریزی و سیستم اولویت من است، دوست دارم همه چیز درست پیش برود. من در گذشته کارم را به درستی انجام داده ام و امیدوارم تا پایان فصل این پروژه را به درستی انجام دهم.

  وضعیت سبد سهام در روز دوشنبه 10 مرداد 1401

در پاسخ به این سوال که آیا صحبت های او به این معناست که در پایان فصل همکاری اش با مس رفسنجان تمام شده و این مربی دیگر پیشنهاداتش را بررسی می کند، یک کلمه کافی بود: بله!

دیدگاهتان را بنویسید