رای کمیته انضباطی به تیم های دسته اولی / حذف و جریمه کمالوند و رأفت

527086 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های استقلال خوزستان و مهندسی مکانیک تبریز که قرار بود روز 13 فروردین برگزار شود، به دلیل عدم حضور مهندس مکانیک در تبریز برگزار نشد. تیم بر این اساس تیم مهندسی تبریز 3 بر صفر شکست خورد و باید 600 میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد. (این رای قابل اعتراض است)

دیدار تیم های استقلال ملاثانی و مس کرمان در حالی برگزار شد که ابراهیم اشکش سرمربی استقلال ملاثانی به دلیل بدرفتاری با داور مسابقه اخراج شد. او در یک جلسه به همراهی تیمش و پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم استقلال ملاثانی به دلیل حضور 9 بازیکن اخطاری باید 180 میلیون ریال جریمه بپردازد.

استقلال ملاثانی نیز یک بازی بی خانمان برگزار کرد و بابت تخلف تماشاگران به دلیل توهین به داور، پرتاب بطری، رفتار غیرورزشی دو نفر از آنها در راهروی منتهی به رختکن داوران و عدم ارائه تخلف به تیم، مبلغ 300 میلیون پرداخت کرد. . این رای در اعتراض به محرومیت قابل تجدیدنظرخواهی است.

در جریان دیدار تیم های قشقایی شیراز و ماشین سازی تبریز تخلفاتی از سوی سید محمد ابوترابی بازیکن تیم ماشین سازی در خصوص بدرفتاری با بازیکن تیم مقابل و داور انجام شد که منجر به اخراج او او سه جلسه از تیمش کنار گذاشته شد و باید 100 میلیون جریمه بپردازد. این رای در اعتراض به محرومیت قابل تجدیدنظرخواهی است.

تیم ماشین سازی تبریز به دلیل حضور 8 بازیکن اخطاری باید 160 میلیون ریال جریمه بپردازد.

تیم فوتبال خیبر خرم آباد به دلیل پرتاب بطری آب و بدحجابی تماشاگرانش به سمت داور و ورود یکی از تماشاگران به زمین مسابقه که باعث وقفه این تیم با شمس آذر قزوین شد، باید 300 میلیون ریال جریمه بپردازد. در صورت تکرار تصمیمات سخت تری در کمیسیون انضباطی اتخاذ خواهد شد.

  فدراسیون باید در مورد اسکوچیچ شفاف سازی کند

دیدار دو تیم استقلال ملاثانی و خیبر خرم آباد برگزار شد و استقلال ملاثانی به دلیل حضور 6 بازیکن اخطاری مجبور به پرداخت 120 میلیون ریال جریمه شد.

لافتک حمیدی سرمربی استقلال ملاثانی به دلیل رفتار غیرورزشی از سوی کمیته انضباطی مورد توبیخ قرار گرفت که منجر به اخراج وی شد.

ابراهیم میرزاپور سرمربی خیبر هرم آباد به دلیل آزار و اذیت داور از کار برکنار شد. او یک جلسه از همراهی تیمش محروم است و باید 300 میلیون ریال جریمه بپردازد.

مهرداد خادمی، تیم تدارکات خیبر خرم آباد به دلیل آزار و اذیت تیم داوری و تخلفات مکرر، سه جلسه از همراهی و ورود به ورزشگاه های تیمش محروم شد. باید 500 میلیون ریال جریمه بپردازد. این رای قابل اعتراض است.

همچنین فراز کمالوند سرمربی تیم خیبر خرم آباد نیز به دلیل تخلف از مسئول این دیدار به شش ماه محرومیت و 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای در اعتراض به محرومیت قابل تجدیدنظرخواهی است.

سیامک کوگردزاده مدیر رسانه ای تیم خیبر خرم آباد نیز به دلیل آزار و اذیت یکی از مسئولان این دیدار در دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد. او باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد. این رای قابل اعتراض است.

تیم خیبر خرم آباد به دلیل آزار و اذیت یکی از اعضای این تیم و برخورد ناشایست با این نماینده علیرغم حضور پلیس و امتناع باشگاه خیبر خرم آباد از نمایندگی وی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار تیم های ملوان بندرانزلی و شهرداری آستارا برگزار شد و بابک پورغلامی مربی ملوان بندرانزلی به سرمربی تیم مقابل فحاشی کرد که منجر به اخراج وی شد. او یک جلسه از همراهی تیمش محروم است و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد.

  آمریکا جرات حمله به ما را ندارد

رفعت سرمربی تیم شهرداری آستارا به دلیل بدرفتاری با تیم حریف که منجر به اخراج و استفاده از الفاظ ناشایست پس از پایان مسابقه شد و مجبور به پرداخت مبلغی به مدت دو جلسه از همراهی تیمش شد. 500 میلیون ریال جریمه نقدی این رای قابل اعتراض است.

باشگاه ملوان انزلی به دلیل تخلف تماشاگران و حضور افراد منتسب به میزبان در نشست خبری و آزار مربی تیم مقابل به یک جلسه محرومیت از تماشاگر در دیدارهای خانگی و 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای در اعتراض به محرومیت قابل تجدیدنظرخواهی است.

در جریان دیدار تیم های فوتبال رایکا بابل و شهرداری همدان، حمید یادگاری مربی شهرداری همدان به دلیل بدرفتاری با داور مسابقه دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد که منجر به اخراج و اخراج وی شد. او مجبور به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه شد. این رای در اعتراض به محرومیت قابل تجدیدنظرخواهی است.

همچنین فرهان حسینی عکاس تیم رایکا بابل نیز به دلیل بدرقه تیم و ورود به محل مسابقه به دو جلسه و به دلیل آزار و اذیت قاضی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای در اعتراض به محرومیت قابل تجدیدنظرخواهی است.

دیدگاهتان را بنویسید