راه اندازی کلینیک کسب و کار در همدان/آموزش و پرورش زیربنای توسعه کشور است

575052 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسکانیوز از همدان، احمد شانیان مدیرکل استانداری همدان در مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران دانشگاه آزاد اسلامی در همدان گفت: در سال آینده کلینیک کسب و کار راه اندازی می شود. در همدان افتتاح شد، زمانی که بتوانیم در کلینیک کسب و کار به موفقیت برسیم، به اساتید و مشاوران دانشگاه کمک خواهیم کرد، اعتماد داشتن و این موضوع نیازمند ترویج فرهنگ مشاوره است..

وی بر اهمیت جذب فارغ التحصیلان در صنایع تاکید کرد و گفت: صنایع ابتدا باید رشته های مورد نیاز خود را شناسایی و اعلام کنند و دانشگاه ها نیز بر اساس سند چشم انداز توسعه و بر اساس نیاز صنایع اقدام به جذب دانشجو کنند و در این صورت می توان گفت دانشگاه ها و صنایع در برقراری ارتباط موفق بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: در سال آینده تسهیلات تولیدی در روستاها رعایت می شود که به دلیل دسترسی آسان تر از شهرهای صنعتی شروع به کار می کنیم تا بتوانیم تعداد واحدهای نیمه تعطیل و تعطیل را به طور دقیق مشخص کنیم و برای احیای آنها برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم. . بودن

شانیان با بیان اینکه آموزش و پرورش زیربنای توسعه است، تصریح کرد: در استان همدان ظرفیت های زیادی وجود دارد و می توان از این ظرفیت ها به بهترین نحو استفاده کرد.

وی به افزایش کیفیت تولید کالاهای داخلی اشاره کرد و افزود: محصولات ایرانی باید صادرات محور باشد چرا که در این صورت می توانند در فضای رقابتی موفق باشند.

با بیان اینکه در طرح تامین مالی زنجیره ای مبلغ تسهیلات به جای فرد به واحد تامین کننده مواد اولیه پرداخت می شود، گفت: در این صورت علاوه بر تامین نیاز هر دو شرکت، از سوء استفاده ها نیز جلوگیری می شود.

  واکنش آمریکا به تحریم های روسیه علیه مقامات روسیه

وی به روحیه جوانی در کار اشاره کرد و گفت: جوانان پتانسیل خاصی دارند که شاید یک فرد مسن از آن برخوردار نباشد. شجاعت، حرف زدن جسورانه و روحیه مطالبه گری از ویژگی های جوانان است که می توان به بهترین نحو در محیط مدیریتی از آنها استفاده کرد.»

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید