راسته اصلی قلمرو آزاد شده دریا و رودخانه

553176 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، آیت الله سیدابراهیم رئیسی ظهر امروز (یکشنبه 15 بهمن) در جلسه هیئت دولت با استقبال از ایام الله دهه مبارک فجر و 21 بهمن گفت: مسئولان برای خدمت به مردم تمام تلاش خود را انجام خواهند داد. برای جلب رضایت خداوند و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده شود.

وی ویژگی ها و ویژگی های اصلی دولت پوپولیسم، تحول و عدالت را برشمرد و افزود: فضای حاکمیت کار، کار و کار برای مردم است و در لبه گیر نیست.

رئیس‌جمهور از تمامی دستگاه‌های مسئول از جمله وزارت راه و شهرسازی و شهرداری‌ها خواست تا در تمامی اماکن عمومی به‌ویژه اتوبوس‌ها، متروها و هواپیماها مقررات بهداشتی را به شدت رعایت کنند.

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود به موضوع رهاسازی دریا و رودخانه ها اشاره کرد و گفت: هر یک از دستگاه های اجرایی که در قسمتی از رودخانه یا دریا ساخته می شود باید برای رفع این تجاوز پیشقدم شود. و مدعی اجرای قانون در این زمینه باید دولت مردمی و زیرمجموعه آن باشد.

رئیس جمهور افزود: همچنین وزارت کشور با همکاری دستگاه های ذیربط اعم از استان ها و شهرداری ها در کنار آزادسازی دریاها و رودخانه ها باید برنامه و آیین نامه جامع و دقیقی برای مدیریت و بهره برداری از مناطق آزاد شده تهیه کند. امنیت و فضا را تضمین می کند.» سایت های فرهنگی و اجتماعی باید به بهترین نحو توسط مردم استفاده شود.

انتهای پیام/

  محمد بن سلمان نفت عربستان تمام شد؟

دیدگاهتان را بنویسید