راز مراقبت و زیبایی موهای سفید

552322 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، داشتن موهای سفید تجربه جالبی است; اما بسیاری از افراد برای پوشاندن موهای سفید رنگ مو یا درمان های گران قیمت را انتخاب می کنند. اگر موهای سفید می توانند زیبا و سالم باشند؛ به شرطی که از یک روال مراقبت خاص پیروی کنید تا موهایی درخشان، نرم و سالم داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

از نرم کننده و شامپوی مرطوب کننده استفاده کنید

موهای سفید به شامپو و نرم کننده متفاوتی نیاز دارند. این بدان معناست که شما باید محصولی را انتخاب کنید که رطوبت کافی به موهای شما بدهد و بدون ایجاد موخوره به موهای شما حجم کافی بدهد. بنابراین، باید موهای سفید را آبرسانی کنید تا سبوم کمتری تولید کرده و از خشکی محافظت کنید.

از شامپو اصلاح کننده رنگ مو کمک بگیرید

هنگامی که مو رنگدانه خود را از دست می دهد، سفید می شود و هنگامی که رنگدانه از دست می دهد، به راحتی رنگ آن تغییر می کند. هر چه بیشتر از آن استفاده کنید دقیقاً مانند یک لباس سفید است. شفافیت و خلوص آن را کاهش می دهد، همین امر در مورد موهای سفید نیز صدق می کند.

هوای آلوده، آب آلوده یا حتی نور زیاد خورشید از جذابیت موهای سفید می کاهد. برای جلوگیری از این اتفاق یا رفع آن؛ چند بار در هفته از شامپوهای اصلاح کننده رنگ استفاده کنید. بهتر است به دنبال شامپوی بنفش باشید زیرا رنگ زرد مو را معکوس می کند و باعث می شود موهای سفید از شر رنگ زرد خلاص شوند و سفیدی و درخشندگی خود را حفظ کنند. نرم کننده پارچه بنفش نیز می تواند کمک کننده باشد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

پوست سر خود را تغذیه کنید

پوست سر سالم به معنای موهای سالم است. مو از فولیکول رشد می کند. بنابراین پوست سر و ریشه باید سالم باشد. اسکراب پوست سر یکی از بهترین محصولاتی است که می توانید انتخاب کنید که به بازسازی سلول های پوست سر شما کمک می کند و آن را سالم و متعادل نگه می دارد. همچنین می توانید از روغن مناسب پوست سر برای محافظت و آبرسانی موهای خود استفاده کنید.

استفاده از لاک ناخن را فراموش نکنید

براق کننده مو یکی از محصولاتی است که موهای شما را شاداب و جذاب می کند. درست مثل زمانی که لاک ناخن می زنید. البته باید مراقب باشید که از این محصولات روی ریشه موهایتان استفاده نکنید.

موهای خود را کمتر بشویید

موهای سفید زودتر خشک می‌شوند و شکننده‌تر می‌شوند، زیرا رنگدانه‌های آن از بین می‌رود و خشک و شکننده‌تر می‌شوند و بیش از حد شسته می‌شوند. به مو آسیب می رساند؛ بنابراین سعی کنید موهای خود را بیش از حد نشویید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید