رازهای زیبایی اثر جنیفر لوپز

در این مقاله به رازهایی اشاره کردیم که این ستاره مشهور را جوان و زیبا نگه داشته است.

او برای شادی روحش تمرین می کند

در طول سال ها، مطمئن بودم که ورزش یکی از چیزهایی است که من را بسیار خوشحال می کند. من همیشه برای ورزش وقت پیدا می کنم زیرا می دانم که بعد از آن خوشحال خواهم شد. گاهی که به خانه می آیم و حالم خوب نیست، به زور به باشگاه می روم. سپس به خانه می روم و دوش می گیرم، لباس مناسب می پوشم و صورت و موهایم را حالت می دهم. بعد احساس خوبی نسبت به خودم دارم. شاید این الهام بخش مادران دیگر باشد تا مراقب خود و ظاهرشان باشند.

او چیزهای مضر را از زندگی خود حذف کرده است

جنیفر لوپز در مصاحبه ای با ایندیپندنت اعتراف کرد که هرگز مواد مخدر یا الکل مصرف نکرده است. او می‌گوید: «چهره‌های تازه‌واردها در سن 25 و 30 سالگی قرار می‌گیرد و خود را نشان می‌دهد. به همین دلیل باید از آنچه مانع درخشش صورتمان می شود دوری کنیم. از کافئین هم اجتناب می کنم چون اثرات بدی مانند بی خوابی (بی خوابی و تاثیرات آن بر زیبایی)، عصبی بودن، خستگی، تپش قلب و درد معده دارد.

همیشه مثبت باش

من هم مثل بقیه بعضی روزها که از خواب بیدار می شوم خسته و خسته می شوم، اما سعی می کنم مثبت اندیش باشم. سعی می کنم کارهایی انجام دهم که حس خوبی به من بدهد. مثبت اندیشی رفتاری است که باید به آن عادت کنیم. ما باید به دنبال چیزهایی باشیم که دوست داریم، در این صورت دیگران اهمیتی ندارند. مثلا من در دوران بارداری خیلی اضافه وزن داشتم اما خودم را از دست ندادم و با تلاش و اراده آهنین بعد از یک سال تلاش دوباره به وزن دلخواهم رسیدم.

  دمای هوای تهران در حال افزایش است

از رژیم غذایی خاصی پیروی می کند

رژیم غذایی برای سالم ماندن یا رسیدن به اندامی عالی بسیار مهم است. جنیفر لوپز روز خود را با یک لیوان شیر شکلات شروع می کند که تنها 90 کالری دارد. او معمولا برای ناهار سالاد و سالمون می خورد. سالاد او حاوی کلم بروکلی، کدو سبز، فلفل و سرکه است. او حدود ساعت 6:30 بعد از ظهر شام می خورد که معمولا حاوی پروتئین و کینوا است. در طول روز اگر گرسنه باشد، تنقلاتی مانند میوه و سبزیجات می خورد.

او حرکات ورزشی خود را تغییر می دهد

جنیفر لوپز علاوه بر رژیم گرفتن، سه تا چهار روز در هفته تمرین می کند. اما برای او رمز موفقیتش تغییراتی است که در حرکات ورزشی خود ایجاد می کند. وی گفت: من دو مربی ورزشی دارم و دو برنامه متفاوت را اجرا می کنم اما سعی می کنم بین آنها تعادل ایجاد کنم. من عاشق پلانک، بوکس سوئدی و شنا هستم.

گاهی اوقات استراحت می کند

اگرچه این ستاره هالیوود برای داشتن یک زندگی سالم به رژیم غذایی و فعالیت بدنی خود اهمیت زیادی می دهد، اما هر از گاهی استراحت می کند. به گفته او: هرکسی حق دارد گاهی کاری را که می خواهد انجام دهد. مثلا اگر روزی چیپس بخواهم نه تنها می خورم بلکه خودم را هم سرزنش نمی کنم. خوردن هر از چندگاهی این مواد خوب است، اما اگر تبدیل به عادت شوند، اشتباه است.

در معرض آفتاب قرار ندهید

جنیفر لوپز می گوید: «من به ندرت زیر نور خورشید می روم و فکر می کنم این یکی از بزرگترین رازهای زیبایی من است. من از ضدآفتاب هم استفاده می کنم، احتمالاً به همین دلیل است که پوست صورتم جوان و شاداب می ماند.

  قیمت آپارتمان در تهران چهارشنبه 29 فروردین 1401

از بهترین مربیان ورزشی کمک بگیرید

همانطور که می دانید مربی ورزشی نقش مهمی در برنامه های ورزشی ما دارد. جنیفر لوپز نیز یکی از بهترین مربیان ورزشی به نام تریسی اندرسون را انتخاب کرد. او می گوید: «بر خلاف سایر مربیانی که روی عضلات مرکزی بدن کار می کنند، مربی من روی عضلات فرعی تمرکز می کند. برنامه تمرینی من نیز هر 10 روز یکبار تغییر می کند. فرقی نمی کند وقت کافی برای باشگاه رفتن داشته باشم یا نه، تحت هر شرایطی ورزش می کنم حتی جلوی تلویزیون.

کمی بخواب

جنیفر لوپز به اهمیت خواب پی برد. او می گوید: «خواب نه تنها بر وزن، بلکه بر انرژی نیز تأثیر می گذارد. من دوست دارم روزی 9 تا 10 ساعت بخوابم اما این امکان برایم وجود دارد اما سعی می کنم روزی 7 تا 8 ساعت بخوابم وگرنه حالم خوب نیست و همیشه خسته به نظر می رسم.

او انگیزه قوی دارد

جنیفر لوپز ستاره با استعدادی است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد، او مادر دو فرزند است، بنابراین باید سبک زندگی خوبی را دنبال کند زیرا بسیاری از افراد از او الگو خواهند گرفت. مربی ورزشی او می گوید که جنیفر سن اهمیتی نمی دهد. آنقدر انگیزه دارد که می تواند غیرممکن ها را برای خودش انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید