رازهای تکان دهنده خانه وحشت در تهران

پرونده خانه وحشت همچنان در دادگاه کیفری استان تهران در جریان است. دادگاه از 15 آذرماه آغاز شد که دو دختر فراری ماه ها در خانه ای حوالی خیابان قزوین حبس شده بودند.

این تنها کشف ماموران نبود و با ورود به اتاق خواب این خانه، جسد دختری را مشاهده کردند که ماه هاست در حال مرگ بود. در بررسی های اولیه مشخص شد مردی به نام سعید که به همراه خواهرش در این خانه زندگی می کرد با کلاهبرداری از دختران جوان، آنها را به خانه شان کشاند و در آنجا زندانی شدند.

شواهد نشان می دهد جسد پیدا شده نیز متعلق به یکی از این دختران است. دو دختر محبوس در خانه ای از وحشت رازهای تکان دهنده ماه های اسارت خود را هنگام بازجویی گفتند. با این حال هویت جسد پیدا شده در آنجا هنوز مشخص نیست.

هنگامی که صاحبخانه مورد بازجویی قرار گرفت، او از کشتن دختر جوان خودداری کرد و دخترانی را که در خانه او بودند، مقصر قتل دانست و گفت که او را کشته اند. این در حالی است که دو دختر نجات یافته مدعی هستند سعید با کمک خواهرش دختر جوانی را با لهجه مشهدی کشته است.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه با کشف یک شماره تلفن در خانه وحشت، تحقیقات وارد مرحله جدیدی شد. این شماره تلفن متعلق به خانمی است که می گوید دخترش ماه ها پیش از مشهد به تهران آمده است. پزشکی قانونی با مشکوک شدن به اینکه مقتول ممکن است همان دختر مشهدی باشد تحقیقات تکمیلی در این زمینه را ادامه داد و مدتی بعد نتیجه معاینات مردمی نشان داد مقتول همان دختر مشهدی به نام محبوبه است.

  یک ایرانی ربوده شده در هرات نجات یافت

در این شرایط بود که مادر مقتول صبح دیروز به دادسرای جنایی رفت و با حضور در بازپرس محمد وهابی خواستار قصاص قاتل دخترش شد. وی گفت: وقتی دخترم به تهران آمد چندین بار با من تلفنی صحبت کرد و دیگر از او خبر نداشتم. نمی دانستم در این مدت چه بر سر او آمده است تا اینکه سرانجام متوجه شدم که مابوبه در خانه وحشت کشته شده است. حالا قاتل باید انتقام بگیرد.

بر اساس این گزارش، دو متهم این پرونده هم اکنون در بازداشت به سر می برند و تحقیقات ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید