ذوب آهن 1-1 پرسپولیس; دانش آموزان گل محمدی در اصفهان را متوقف کنید

562550 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز; پرسپولیس و ذوب آهن در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته لیگ برتر در حالی به مصاف هم رفتند که پرسپولیس با کسب سه امتیاز این دیدار توانست فاصله خود با صدر را موقتاً به یک امتیاز کاهش دهد اما آغاز طوفان ذوب آهن سرخ ها را شوکه کرد.

شاگردان تارتاروس پس از از دست دادن موقعیت در دقیقه اول، در دقیقه دوم بازی با ضربه سعید باقرپسند به گل رسیدند تا سرخپوشان در موقعیت باخت قرار بگیرند. پرسپولیس در دقایق باقیمانده نیمه اول به جز یکی دو موقعیت موقعیت زیادی برای گلزنی ایجاد نکرد.

در نیمه دوم اما با ورود وحید امیری و علی شجاعی، عملکرد سرخپوشان تهاجمی تر شد و در نهایت قرمزها با پاس عمقی ترابی و شوت شیرزد تمیرف به گل رسیدند. اما امید آنها برای بازگشت به بازی به سه امتیاز افزایش یافت و حملات بیشتری روی دروازه حریف انجام شد اما راهی پیدا نشد.

ترکیب آهن:

حبیب فراباسی، حامد نورمحمدی، سیدمحمد قریشی، مسعود ابراهیم زاده، آرمان قاسمی، سجاد جعفری، سجاد دانایی، سعید باگرپسند، محمد هدبندهلو، سینا اسد بیعی، سجاد عاشوری

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، رامین رضایان، سعید آقایی، میلاد سرلک، رضا اسدی، احسان پهلوان، مهدی ترابی، حامد پاکدل و شیرزد تمیرف

توضیحات گل:

ذوب آهن 1 – پرسپولیس صفر (ساعد باگرپسند – دقیقه 2): مسعود ابراهیم زاده با یک ضربه سر عالی توپ را برای سعید باگرپسند ارسال کرد.

پرسپولیس 1 – ذوب آهن 1 (شرزود تمیرف – دقیقه 56): پاس عالی ترابی مهاجم خارجی پرسپولیس را در موقعیت گلزنی قرار داد و او در آخرین دقیقه شوت زد که پس از ضربه فاراباسی به گل تبدیل شد.

  بورسیه تحصیلی برای دانشجویان دانشگاه آزاد -

لحظات حساس:

دقیقه 1: ارسال ابراهیم زاده با سر باگر پسند توپ را به جعفری رساند اما این بازیکن نتوانست ضربه آخر را بزند و توپ را بگیرد.

دقیقه 9: فرار دانایی از سمت چپ با ضربه چیپ او همراه شد که این ضربه توسط حامد لک انجام شد.

9: فرار دانایی از سمت چپ با ضربه چیپ او همراه شد که حامد لاک توپ را گرفت.

دقیقه 20: ارسال رامین رضایان با ضربه سر سیدجلال حسینی همراه شد که فرابسی روی خط توپ را گرفت.

دقیقه 30: شوت احسان پهلوان از پشت محوطه جریمه به راحتی راهی فرعباسی شد.

دقیقه 37: ارسال از سمت چپ به سمت دروازه پرسپولیس رفت تا با سر رضا اسدی وارد دروازه شود اما توپ به تیر دروازه برخورد کرد و به کرنر رفت.

دقیقه 40: ضربه فنی سجاد عشوری به بیرون رفت.

دقیقه 43: شوت بی دقت شیرزد تمیرف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 49: شیرزد تمیروف بازیکنی را از دست داد تا گلزنی کند اما ضربه او به بیرون رفت.

دقیقه 54: شوت دیدنی علی شجاعی در آستانه دروازه توسط حبیب فاراباسی راهی کرنر شد.

دقیقه 71: شوت شیرزد تمیرف با بی دقتی از زاویه بسته به بیرون رفت.

دیدگاهتان را بنویسید