دیدار با هواداران مثل پیوستن به دوستداران وصال 2 بود

سرمربی تراکتورسازی با ادغام دو عاشق دیدار مجدد اعضای تیم را به هواداران خود تشبیه کرد.

ارطاگرول ساغلام در نشست خبری پیش از دیدار تراکتورسازی تبریز با هواداران گفت: قبل از بازی سخت با نفت، دیدار با کپر رفسنجان نقطه عطفی برای ما بود. با پیروزی در این دیدار فشار را از بین بردیم که در درازمدت به تیم فشار نیاوریم، وضعیت روحی مان بهتر شد و برای آینده قابل اعتمادتر شدیم.

وی با بیان اینکه هر بازی برای تراکتورسازی یک فینال است، گفت: بازی رو در رو با تیم های انتهایی بسیار مهم است. نفت مسجد سلیمان هم مثل ما در هفته بیست و چهارم پیروز شده بود و روحیه خوبی داشت. نتیجه این دیدار برای ما بسیار مهم بود و می خواستیم برنده شویم، اما مهم این بود که در سخت ترین دیدار به عنوان میهمان مقابل حریف مستقیم یک امتیاز بگیریم.

سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه سرخپوشان کیفیت بازی و نقاط ضعف و قوت خود را بررسی کرده اند، گفت: می دانیم که اکنون زمان پیروزی در مسابقات و دوری از انتهای جدول است. اینکه دو تیم پایین تر از ما مقابل هم قرار می گیرند، فرصت خوبی به تراکتورسازی داد. برد مقابل هواداران در حضور هواداران امری ضروری است و باید فاصله خود را از انتهای جدول بیشتر کنیم. هوادار هم تیم خوبی است که نقاط قوت و ضعفی دارد.

ساغلام با اشاره به فاصله کم مسابقات لیگ برتر گفت: به دلیل پرتنش بودن مسابقات فرصت زیادی برای تمرین نداریم. با این حال سعی کردیم تیم را برای بازی با هواداران آماده کنیم. کسب چهار امتیاز از دو بازی و بازگرداندن مصدومان به تمرینات روحیه ما را بیشتر کرد. مصدومیت سعید واسعی و اکبر ایمانی برطرف شده و انتخاب های بیشتری داریم که خوب است.

  ریشه اتفاقات؟

وی خاطرنشان کرد: این دو بازیکن در کنار تیم تمرین می کنند اما نباید فراموش کرد که واسعی 25 روز و ایمانی 50 روز از تمرین فاصله داشتند و برای آماده سازی سایر بازیکنان به زمان نیاز دارند. تلاش می کنیم آمادگی این دو بازیکن را افزایش دهیم و در بازی های آینده از آنها استفاده کنیم. مصدومیت علی فاطیا همچنان ادامه دارد اما خوشحالیم که بازیکن نداریم.

سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه شرایط فعلی برای تیمش بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: بعد از مدت ها در دیدار مقابل مس رفسنجان با هواداران خود دیدار کردیم که شبیه ادغام دو عاشق بود. آنها در طول بازی با اشتیاق به ما انرژی دادند و با تشویق خود به تراکتورسازی کمک کردند که سرعت تیم کم شد.

ساغلام با بیان اینکه فردا (دوشنبه) انتظار هواداران پرشور تراکتور را دارد، گفت: آنها از ابتدا تا انتها از 4 تیم محبوب خود حمایت خواهند کرد و نقش مهمی در پیروزی تراکتورسازی مانند مقابل مس خواهند داشت. وی ادامه داد: کسب چهار امتیاز از دو بازی ما را آرام کرد و پنج بازی بعدی برای تراکتورسازی بسیار مهم است، سعی می کنیم امتیازات لازم را کسب کنیم، از انتهای جدول فاصله بگیریم و فشار را کاهش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید