دکتر طهرانچی با رهبر جامعه المصطفی دیدار و گفتگو کرد

575245 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، نشست مشترک محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی رئیس جامعه المصطفی به منظور بررسی مفاد تفاهم نامه مشترک و توسعه همکاری های فی مابین برگزار شد. دانشگاه آزاد اسلامی و جامعه المصطفی.

طهرانچی در این نشست با گرامیداشت روز وحدت دانشگاه و دانشگاه گفت: بحمدالله دانشگاه آزاد اسلامی با افزایش تعداد دانشجویان بین المللی مواجه شده است به طوری که در حال حاضر 60 هزار دانشجوی غیر ایرانی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. . ”

وی همچنین با ارائه گزارشی از وضعیت واحدهای بین المللی این دانشگاه و با اشاره به ارائه همکاری مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه المعارف لبنان، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با اتخاذ برنامه ریزی ها و سیاست های لازم، تلاش می کند. برای ایجاد بستری برای همکاری Learned با دانشگاه المعارف در لبنان.

همچنین طهرانچی زمینه های همکاری مشترک با جامعه المصطفی را در خصوص جذب طلاب در شبه قاره، اوگاندا، کنیا، تانزانیا و … ارائه کرد. و گفت: در این زمینه نیاز به یک مرکز هماهنگی در جامعه المصطفی برای پذیرش دانشجوی خارجی مشترک بین دانشگاه هاست، جامعه آزاد اسلامی و المصطفی ایجاد شود. همچنین دانشگاه آزاد اسلامی آماده اعزام مدرس رشته های مرتبط به کشورهای مورد نظر می باشد.

وی با اشاره به ظرفیت های موجود شبه قاره و علاقه آنها به علوم پزشکی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی رشته های پزشکی را برای شبه قاره شناسایی کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جزئیات پذیرش دانشجو، اعزام استاد و راه اندازی رشته در اوگاندا با همکاری جامعه المصطفی گفت: برای تحقق این امر باید هیئتی به اوگاندا اعزام شود. شرایط و بررسی و گزارش شرایط و ابعاد برگزاری دوره ها.

  آقای رئیسی! آیا نمی خواهید با واقعیت های اقتصاد و فقر مردم روبرو شوید؟

حجت الاسلام و المسلمین عباسی رئیس جامعه المصطفی نیز با بیان اینکه لازم است گروه های هماهنگ در خارج از کشور در زمینه پذیرش دانشجو فعالیت کنند، گفت: فرصت های خوبی برای پذیرش دانشجو در المصطفی وجود دارد. جامعه مصطفی و ما می توانیم با دانشگاه آزاد همکاری کنیم. اسلامی برای اجرای پروژه های مشترک. این دو موسسه آموزشی می توانند در خارج از کشور نیز همکاری کنند. جامعه المصطفی می تواند در زمینه تامین هیات علمی، تولید محتوا و … با دانشگاه آزاد اسلامی همکاری داشته باشد.

طهرانچی همچنین از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی جامعه المصطفی بازدید کرد و با پژوهشگران و فناوران گفتگو کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید