دو پسر عمو پس از ارتکاب قتل باردار شدند!

متهمان اذعان داشتند که پس از این حادثه به صورت غیرقانونی به ترکیه متواری شده و مدتی پس از بازگشت از آن کشور در حال حمل کالا بودند که دستگیر شدند.

شامگاه سوم جمعه سال گذشته، پلیس ۱۲۹ جامی از قتل پسر جوانی توسط قاضی محمدجواد شفیعی، بازپرس ویژه قتل در دادسرای جنایی تهران خبر داد. مسئولان می گویند ساعتی پیش در تالار عروسی پسر جوانی با ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شد اما کادر پزشکی برای نجات او تلاش کردند و پسر جوان جان باخت.

پس از انتشار این خبر، پزشکی قانونی به همراه تیمی از کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی برای تحقیقات راهی بیمارستان شد. تیم جنایی بیمارستان با جسد خون آلود جوانی به نام سامان مواجه شدند که با ضربات چاقو کشته شد.

در تحقیقات اولیه مشخص شد دو پسر عموی ستار 21 ساله و مهران 22 ساله هنگام رقص و پایکوبی با مقتول در جشن عروسی شرکت کرده اند. هنگامی که جنگ آنها بالا می گیرد، یکی از آنها او را با چاقو می زند و هر دو فرار می کنند.

یکی از شاهدان می گوید: «عموزاده ها از اقوام دور داماد هستند و مقتول از بستگان عروس است. ساعتی پیش مهران در حال رقصیدن بود که مقتول به سمت چپش نگاه کرد و بعد با هم درگیر شدند. «آنها در عروسی چندین بار با هم مشاجره لفظی داشتند تا اینکه آخرین بار ستار با او دعوا کرد و او را با چاقو زد و در خون او را به زمین زد.

فرار به ترکیه

در ادامه تحقیقات در خصوص این حادثه، ماموران کلانتری به منازل دو متهم مراجعه کردند که متوجه شدند متهمان از محل سکونت خود به مکان نامعلومی متواری شده اند.

  مردم تخلفات مالیاتی را به اداره مالیات گزارش می دهند

تحقیقات پلیس نشان می دهد که دو متهم پس از این حادثه به صورت غیرقانونی به ترکیه گریخته و مخفیانه در مکانی نامعلوم زندگی خود را آغاز کرده اند. در جریان تحقیقات برای دستگیری متهم، چند روز پیش به ماموران پلیس آگاهی اطلاع داده شد که این دو متهم مدتی قبل از ترکیه به ایران بازگشته و در یکی از مناطق جنوبی تهران زندگی می کنند.

به این ترتیب ماموران مخفیگاه متهمان قتل را شناسایی و چند روز پیش دستگیر کردند.

انکار قتل

صبح دیروز دو متهم به دادسرای امور جنایی منتقل و مورد بازجویی قرار گرفتند.

ستار قتل را تکذیب کرد: من و پسر عمویم آن شب با یکی از دوستان پسر عمویم به جشن عروسی دعوت شدیم. من و پسر عمویم در حالی که در حال رقص و پایکوبی بودیم با سامان درگیر شدیم که دقایقی بعد با وساطت بستگانمان درگیری به پایان رسید اما ماجرا به همین جا ختم نشد. یک ساعت گذشت و دوباره همدیگر را دیدیم و برای دومین بار مشاجره لفظی ما شروع شد که این بار با خوشی به پایان رسید تا اینکه برای بار سوم دوست پسر عمویم درگیر شد و سامان را با چاقو کشت. بعد از ماجرا خیلی ترسیدیم و با پسر عمویم به مرز ایران و ترکیه رفتیم و 30 میلیون تن قاچاق کردیم تا مردم را از مرز خارج کنیم. 15. شب در کوه سرگردان شدیم و او ما را به روستای مرزی برد. «پس از دو روز استراحت در روستا راهی استانبول شدیم.

ما بعد از قتل منتقل شدیم

  ضعف برنامه های شبکه سه به دلیل ارائه مدیریتی / پخش سریال های تکراری از مشکلات رسانه ملی است.

وی ادامه داد: آنجا برای ما خیلی سخت بود چون غریبه بودیم و غیرقانونی رفته بودیم، به همین دلیل سه روز بعد به تهران برگشتیم و زندگی مخفیانه خود را در تهران شروع کردیم. در این مدت هر دوی ما را با وانت من منتقل کردند اما به دلیل ترس از شناسایی و دستگیری به خانه خود نرفتیم. شب ها در پارک و ماشین یا خانه یکی از دوستانمان می خوابیدیم اما در نهایت شناسایی و دستگیر شدیم.

مهران در بازجویی گفت: امشب من و پسرخاله ام با یکی از مهمانان خانواده عروس بر سر رقص دعوا کردیم. دوستم در حال جنگ بود اما دخالتی نکرد و با چشمانم دیدم که ستار پسر جوان را با چاقو زده است. «پسر عموی من قاتل است و به دروغ می گوید دوستم قاتل است و به همین دلیل هر دو به ترکیه فرار کردیم.

در حالی که تحقیقات میدانی و شهادت شاهدان نشان می دهد ستار قاتل است، قاضی شفیعی دو متهم را برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید