دو مرد قربانی رابطه سیاه یک زن شدند + عکس

مردی که پس از رابطه با سیاهپوستان به یک زن جوان، همسر و یک نوجوان بی گناه 16 ساله شلیک کرد و با شلیک گلوله کشته بود با تلاش هوشیارانه و مجدانه کارآگاهان پلیس دستگیر شد و راز این جنایت هولناک فاش شد. چاه 110 متری به مدت 2 روز برای یافتن اجساد قربانیان!

پنجم اردیبهشت ماه، پلیس فیض آباد در استان خراسان رضوی از ناپدید شدن یک کشاورز 16 ساله و کارگر 16 ساله اش خبر داد که در حال یافتن مدارکی از مفقودی ها هستند.

زمانی که دو مفقودالاثر (حسین ـ س و حسن ـ ش ) به تلفن خود پاسخ ندادند، موضوع مورد توجه تحقیقات قرار گرفت. اقدامات اطلاعاتی نشان داد حسین (کشاورز) با یک مینی بوس پیکان به زمین های کشاورزی خود در 15 کیلومتری شهر رفته است.

با حضور کارآگاهان در محل با یک دستگاه وانت پیکان با آثار خون مواجه شدند. بدین ترتیب فرضیه جرم تشدید شد و این پرونده با دستور قاضی فتحعلیزاده (بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب فیض آباد) وارد مرحله جدیدی شد. اهمیت و حساسیت این پرونده، رئیس حراست خراسان رضوی را بر آن داشت تا دستورات محرمانه ای را برای رسیدگی به این جنایت در پلیس آگاهی استان خراسان رضوی صادر کند.

تماس های مشکوک قربانی

بدین ترتیب تیمی آموزش دیده از کارآگاهان اداره جنایی جنایی با نظارت سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) نیز به فیض آباد رفته و متهمان را تحت پوشش اطلاعاتی قرار دادند. پس از چند روز پیگیری و تجسس اطلاعاتی، شواهدی به دست آمد که همسر حسین (مرد 39 ساله مفقود شده) در همان روز تماس های مشکوکی داشته است.به سوالات تخصصی کارآگاهان پاسخ دهید.

  مرضیه وحید دستگردی مشاور رئیس هلال احمر شد

اگرچه او سعی داشت نشان دهد که از ناپدید شدن همسرش اطلاعی ندارد، اما بصیرت کارآگاهان و بررسی دقیق محتویات تلفن همراه او راز ارتباط سیاه را فاش کرد.

ال پی در مواجهه با شواهد غیرقابل انکار ناگزیر لب باز کرد و قطعه گم شده پازل جنایی کارآگاه را نشان داد.

در پی افشای «ارتباط سیاه» بلافاصله گروهی از کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ ذوالفقاری و دستورات ویژه قضایی برای دستگیری رضا جی (متهم) وارد عمل شدند اما در ادامه تحقیقات مشخص شد وی به مکان نامعلومی در برادرش متواری شده است. ماشین.

چندی نگذشت که با پیگیری کارشناسان اداره جنایی، دامنه تحقیقات به رامسر و دیگر شهرهای شمالی کشور کشیده شد. آنها در شمال کشور به دنبال مأموران پلیس بودند که بلافاصله گزارش های پلیس حاکی از بازگشت متهم تحت تعقیب به سمنان و ساب زوار بود. بنابراین گروه دیگری از کارآگاهان راهی جاده شدند و با همکاری پلیس راه بردسکن اقدام به راه اندازی پاسگاه جاده ای کردند.

اکنون خودروی «پژو 207» که متهم با آن رانندگی می کرد، زیر چتر اطلاعاتی قرار گرفت و گزارش مسیر ترانزیت آن به بازپرس جنایی گزارش شد. چند ساعت بعد رضا-ج کمین کرد و منطقه پدافندی بردسکن را مورد بازرسی قرار داد.

راننده قاتل را بگیر

بی سیم پلیس با کدهای عملیاتی همچنان فعال بود تا اینکه پژو 207 مشکی رنگ به دلایل ایمنی در جاده متوقف شد و بلافاصله حلقه های فولادی قانون به دستان راننده 35 ساله بسته شد.

متهم این پرونده جنایی که غافلگیر شده بود در کمال تعجب به شهرستان فیض آباد منتقل و تحت بازجویی فنی قرار گرفت. اما وی هرگونه اطلاعات در مورد مفقود شدن این دو نفر را تکذیب کرد.

  من به شما قول آینده ای روشن می دهم!

با وجود این اقدامات شناسایی با نظارت سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی) و بازجویی های تخصصی زیر نظر فرمانده انتظامی فیض آباد، مدارک غیرقابل انکار جنایت به دست آمده است.

متهم این پرونده جنایی با دیدن این اسناد به ناچار لب گشود و راز قتل دو مفقودی را به بهانه ارتباط سیاه فاش کرد.

وی در اعترافات تکان دهنده خود گفت: حدود دو سال پیش ال پی (همسر مقتول 39 ساله) با ضرب و شتم شوهرش و عدم رفتار مناسب من را آزار داد. متاثر از صحبت های او تصمیم گرفتم شوهرش را بکشم، به همین دلیل وقتی از ال.پی شنیدم همسرش برای آبیاری زمین کشاورزی رفته است، اسلحه ام را برداشتم و به آنجا رفتم.

وقتی دریچه را برای رها کردن آب باز کردم، ناگهان حسین را دیدم و به او شلیک کردم.

در همین حال حسن ش (نوجوان 16 ساله) با دیدن این صحنه صدای جیغ زنان را دید که به سمت من می آمد و من مجبور شدم به او شلیک کنم زیرا او همه چیز را دیده بود. سپس اجساد آنها را در محفظه بار وانت پکان حسین که فرشی هم داخل آن بود گذاشتم.

متهم این پرونده جنایی ادامه داد: اجساد را به چند کیلومتری زمین هایمان که چاه عمیقی حفر کرده بودیم، بردم.

ابتدا جسد شوهر ال پی را داخل چاه انداختم و سپس جسد پسر 16 ساله ای را که برای او کار می کرد و کیسه ای پر از خاک روی اجساد انداختم و سپس تراکتور را به خوبی راندم و مقدار زیادی از آن ریختم. خاک داخل چاه، تا پر شود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وقتی مطمئن شدم که دیگر کسی متوجه نمی شود، به خانه رفتم و با قرض گرفتن ماشین برادرم به شهرهای شمالی فرار کردم…

سگ های جستجو اجساد را پیدا نکردند

پس از اعترافات متهم و تا زمانی که سگ های جست و جو نتوانستند محل دفن اجساد را پیدا کنند، نیروهای امدادی با دستور قاضی بدخشان (دادستان فیض آباد) اقدام به حفاری منطقه ای کردند که متهم مدعی است که در آنجا پرتاب کرده است. اجساد داخل چاه پس از حدود 48 ساعت کاوش، سرانجام چهارشنبه گذشته اجساد قربانیان این جنایت مسلحانه هولناک از زمین سرد خارج شد.

بنابراین تحقیقات تکمیلی برای کشف زوایای پنهان این پرونده جنایی ادامه دارد.

سید خلیل سجادپور

دیدگاهتان را بنویسید