دو بازی دوستانه با اردن داریم

555291 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، صمد مرفاوی در حاشیه تمرین تیم ملی جوانان گفت: اردوی تیم ملی از امروز آغاز شد و دو بازی دوستانه با اردن داریم. پس از آن ممکن است ما به ترکیه اعزام شویم و سه بازی انجام دهیم.”

وی در خصوص تصمیم گیری نشدن ارتش ترکیه افزود: انشاءالله در جریان نیستم که قطعی شده است.

مرفاوی: شرایط در تیم استقلال ایده آل نیست

سرمربی تیم ملی جوانان در پاسخ به عدم همکاری تیم ها و سه غایب امروز تیمش اظهار داشت: رایزنی کردیم و قول همکاری دادند. برنامه ما تعامل با باشگاه هاست. باشگاه ها هم مشکل دارند و من مربیان را درک می کنم. باید منافع ملی فوتبال خود را هم ببینیم تا بتوانیم با قدرت در مسابقات انتخابی آسیا و جام جهانی حضور داشته باشیم و در این مسابقات پیشرفت کنیم.

وی درباره برنامه های در حال اجرا فدراسیون فوتبال برای تیم ملی جوانان گفت: قبلا برنامه هایی را به کمیسیون جوانان داده ایم. در آن زمان رئیس فدراسیون مجدی بود. و برنامه های ما محقق شد. پس از آن اردوهای ما طبق برنامه ای که داده ایم برگزار می شود. تنها مشکل ما خارج از کشور است که بازیکنان باید در تورنمنت های مختلف شرکت کنند. متاسفانه نتوانستیم در مسابقات شرکت کنیم اما بازی های خارجی داشتیم. ما به بلاروس رفتیم که تجربه بسیار خوبی برای ما بود. مقابل تیم زیر 23 سال که از ما بزرگتر هستند، دو بازی بسیار خوب انجام دادیم. دو بازی هم با تیم این کشور در عمان انجام دادیم. اینها همان برنامه هایی است که ما می خواستیم و محقق شد و انشاالله بعداً برنامه های ما محقق خواهد شد.

  ثبت نام غیرحضوری کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا آغاز می شود/ نتایج نهایی آزمون دستیاری تا پایان هفته اعلام می شود.

مرفاوی درباره اینکه چقدر امیدوار است تیمش به جام جهانی صعود کند، گفت: امیدواریم و تمام تلاش خود را می کنیم. ما تیم خوبی داریم. همه بازیکنان ما توانایی دارند. بچه هایی که در تیم هستند می توانند برای آینده فوتبال ما مفید باشند و فردا در تیم ملی بزرگسالان شرکت کنند. من همه آنها را باور دارم. انشاالله با تلاش بیشتر و برنامه ریزی بهتر بتوانیم صعود کنیم.

وی در مورد اینکه آیا از کیفیت زمین تمرین راضی است یا خیر، گفت: ما قبلا اینجا تمرین نکرده بودیم زیرا تمرینات تیم بزرگسالان در این زمین انجام می شد. ما در زمین شماره یک تمرین کردیم که بسیار معمولی و با کیفیت بود.

سرمربی تیم ملی نوجوانان خاطرنشان کرد: مدتی است که فدراسیون فوتبال برنامه استعدادیابی را اجرا می کند و این بازیکنان در تیم او حضور دارند. این بازیکنان را در سراسر ایران مطالعه کردند، آمدند اینجا، تست زدیم و دیدیم. از آنها تیم ملی جوانان را تشکیل دادیم، همچنین بازیکنان زیادی را می شناختیم که در تیم های بزرگسالان حضور داشتند، اصلی نبودند و از سهمیه زیر 23 سال بودند. آنها را شناسایی کردیم و دعوت کردیم، قبل از کافا 60 نفر را دعوت کردیم، دو گروه 30 نفره و در نهایت بازیکنان خود را انتخاب کردیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید