دولت باید برای حذف ارز ترجیحی از مردم کمک بگیرد

553250 خبر ناگهانی

لطف الله سیاهکلی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایسکانیوز، با اشاره به اینکه نظام ایران جمهوری اسلامی است و به این معناست که حکومت در این کشور باید اصولی و مردم سالار باشد، گفت: در این کشور مردم دولتمردان و نظام را انتخاب می کنند. که هرکس اعمالش مردم است و قلبش با مردم می تپد، رضایت مردم باید در اولویت اولش باشد.

وی افزود: با کاهش میزان رضایتمندی مردم از نظام جمهوری، این سرمایه اجتماعی بی نظیر مورد تحلیل قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی فرصت های زندگی خوب و اعتماد متقابل مردم و دولت را نشان از رضایت مندی در کشور عنوان کرد و گفت: متقاعد کردن مردم برای اجرای سیاست ها و برنامه های کشور در نظام جمهوری. خیلی مهم است. شاید لذت مسائل مادی به اندازه بعد معنوی، فکری و معنوی مشکلات جاری کشور برای مردم مهم نباشد.

سیاهکلی گفت: مردم باید احساس کنند که دولت متعلق به آنهاست. وقتی این اتفاق بیفتد، امنیت در کشور افزایش می یابد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: اعتماد مردم به دولت از طریق اقناع صورت می گیرد. در دوره های مختلف انقلاب این تجربه را داشتیم که در اجرای برنامه ها به مردم بی توجهی می شد و مورد توهین و اعتراض قرار می گرفت، اما زمانی بود که با مردم صحبت می شد و در سایه این موضوع عملیات سخت اقتصادی و اطلاع رسانی به مردم متوقف می شد. و دولت و ملت مرحله سخت را به سلامت پشت سر گذاشتند.

  برنامه پخش مدارس تلویزیونی دوشنبه 15 فروردین 1401

وی گفت: در زمان لغو ارز ترجیحی بسیار مهم است که دولت با مردم با دقت بیشتری صحبت کند. آنها را همراهی کنید و در انجام این اقدام بزرگ به آنها کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید