دور جدید فروش فوری ایران خودرو با قیمت های جدید آغاز شد/ فروش فوری ایران خودرو با محصولات جدید و نیم قیمت بازار + جدول قیمت

به گزارش مستقل آنلاین؛ شرکت ایران خودرو قیمت رسمی محصولات خود را برای بهمن ماه 1401 اعلام کرد.

مدیرعامل ایران خودرو با تشریح جزئیات جدید طرح فروش مستقیم ایران خودرو در قالب لیزینگ، از ادامه قرعه کشی محصولات این شرکت خودروسازی خبر داد.

مهدی خطیبی درباره گلایه مردم از تاخیر در تحویل خودروهای پیش فروش شده و فروش فوری ایران خودرو گفت: در 7 سال گذشته تعهدات ایران خودرو هرگز به این میزان کم نبوده است. امروز تعهدات ایران خودرو حدود 220 هزار خودرو است که اگر تولید امسال را محاسبه کنیم می توان گفت در دهه گذشته نسبت تعهدات به تولید به اندازه الان پایین نبوده است.

فروش فوری ایران خودرو

ایران خودرو قصد دارد پژو 207 را در چند رنگ جدید تولید کند.

ظاهرا این رنگ ها پس از بررسی نظرات و تقاضای مشتریان به پالت رنگ ایران خودرو برای پژو 207 اضافه خواهد شد.

+فروش+فوری+خودرو+ایران (1)

مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به اجرای طرح پیش فروش خودرو در قالب لیزینگ گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، گروه صنعتی ایران خودرو چنین تاخیری در تحویل خودروهای ثبت نامی ندارد و فقط برای تارا است. خودرویی که 3 ماه پیش مشکل ارسال آمپلی فایر برق داشت با تاخیر سر تحویل همدیگرو دیدیم.

مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به اجرای طرح فروش فوری ایران خودرو در قالب اجاره گفت: گروه صنعتی ایران خودرو بر اساس برنامه ریزی انجام شده چنین معوقه ای در تحویل خودروهای ثبت نام شده در فروش فوری ایران خودرو ندارد. فقط برای تارا خودرو که 3 ماه پیش در زمینه تحویل فرمان برقی مشکل داشت. ما با تاخیر در حمل و نقل مواجه شدیم.

  پیشنهاد نجومی الهلال برای مسی تایید شد + عکس

وی افزود: تعداد کل خودروهای تارا با گیربکس دستی و اتوماتیک 2 هزار و 700 دستگاه است که با تاکید بر تحویل به موقع خودروهای ثبت نامی، گفت: زمان تحویل ممکن است از یک هفته تا 15 روز متغیر باشد اما خودروها در موعد مقرر تحویل خواهند شد. تا آنجا که ممکن است.

خطیبی در پاسخ به این سوال که آیا با عرضه خودرو در بورس از زیان انباشته ایران خودرو کاسته شده است، گفت: البته هر سیاستی که منجر به فروش کمتر از قیمت تمام شده کالا شود، در نهایت به کاهش زیان انباشته کمک می کند. فروش خودرو در بازار یکی از این راه هاست که از آغاز فروش خودرو در بازار تا یکشنبه هفته جاری حدود 18 هزار دستگاه خودرو فروخته شده است و فروش و فروش در طرح های جوانان و خودروهای فرسوده ادامه خواهد داشت.

وی در پاسخ به این سوال که قرعه کشی ایران خودرو به جز برنامه جوانان و خودروهای فرسوده همچنان وجود دارد، توضیح داد: بله; سورن، پژو 206 و پژو پارس ساخته شده و خواهد شد.

مدیرعامل ایران خودرو گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در صورت دریافت مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت به زودی و طی چند روز آینده شاهد بزرگترین پیش فروش محصولات ایران خودرو خواهیم بود.

وی افزود: این طرح طرحی کاملا جدید است که بخشی از قیمت خودرو پیش پرداخت و مابقی در هنگام تحویل اجاره داده می شود. این طرح برای مشتریان واقعی است که می توانند آرامش خوبی را در بازار ایجاد کنند.

  یدلا رویایی درگذشت + رکورد

خطیبی درباره گردش مالی ایران خودرو نیز گفت: بر اساس برنامه ریزی و ابلاغیه ریاست جمهوری در اسفندماه سال گذشته، پیش بینی شده بود امسال تولید خودروسازان از جمله ایران خودرو نسبت به سال قبل 50 درصد افزایش یابد. سال سال امروز رقم تولید ما بیش از 481 هزار دستگاه است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 151 هزار دستگاه بیشتر است و 48 درصد افزایش تولید داریم. بنابراین از نظر شاخص های تولید، فاکتور یا فروش و تحویل، این نسبت رعایت شده و نسبت به سال قبل در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم.

در عین حال گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه ای اعلام کرد که به منظور تامین نیاز بازار، افزایش عرضه خودرو در بورس کالا برنامه ریزی شده است و این گروه صنعتی در نظر دارد تعداد دفعات عرضه را افزایش دهد. در بورس کالا از یک روز در هفته تا دو روز در هفته بیش از 10000 واحد در هفته در بورس کالا عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید