دوری از حاشیه ها رمز موفقیت حردانی در استقلال است

555124 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز؛ نکته مهم اینجاست که جو تیم های بزرگی مثل استقلال و به خصوص شرایط معمولاً نابرابر آبی ها نسبت به رقیب سنتی شان که در سال های اخیر از نظر حمایتی و تدارکاتی اغلب از نظر احساسی پایین تر است. و روان اینطور نیست، این به بازیکن فرصت می دهد تا به درخشش خود ادامه دهد و این می تواند برای بازیکنانی مانند حردانی که در حساس ترین مرحله خود در فوتبال هستند بسیار خطرناک باشد. بختیار رحمانی و حسن بیت سعید هرگز شرایط استقلال را درک نکردند و خیلی زود از این تیم جدا شدند. این در حالی است که بختیار رحمانی که بازیکن غیربومی خوزستانی محسوب می شد اما در آن فرهنگ رشد کرده و آینده بهتری برای او رقم زده بود، به کلی از فوتبال ایران محو شده است.

حردانی با مانورهای تبلیغاتی فراوان جذب شد و باشگاه استقلال مجبور شد در ازای این انتقال دو بازیکن پیشنهاد دهد «هرچند انتقال عارف آغاسی به درخواست او بود» و از طرفی این بازیکن جوان یکی از گزینه های اسکاتلندی در تیم ملی و با توجه به اینکه سرمربی تیم ملی نظر چندانی روی بازیکنان استقلال ندارد و به نظر می رسد ساختار تیم خود را خارج از بازیکنان این تیم طراحی کرده است، می تواند به مرز ظریفی برای این ایرانی آینده ساز تبدیل شود. فوتبالیست راه بین تبدیل شدن به ستاره جدید فوتبال کشور و رفتن به حاشیه ناخواسته و محو شدن از فوتبال ملی.»

اما نقش سرمربی استقلال که روابط خوبی با بازیکنان جوان دارد و همچنین واکنش و برخورد مناسب ملی پوشان که به نظر می رسد تنها به تعداد کمی از بازیکنان اعتماد کرده اند در این مورد حساس است. و این دو مربی اجازه ندهند جوانی خود را خاتمه دهید. برخوردهای عاطفی و محیط پرتلاطم تهران و آثار زیانبار شهرت نباید صالح حردانی را از آنچه که متعلق به اوست خارج کند.

  با بورس / شاخص کل 3979 واحد لحظه به لحظه در حال رشد است

نگاهی به سرنوشت مجاهد هزیراوی و اتفاقاتی که برای وی از نظر حواشی رخ داد و تحلیلی مناسب از آنچه بر بختیار رحمانی و حسن بیت سعید و چند بازیکن دیگر از لحاظ فنی و روحی گذشت و همچنین مروری بر اتفاقاتی که برای پیمان منتظری رخ داد. ، بازیکن حرفه ای و بی چون و چرای سازندگی می تواند حردانی را در مسیر جدید اما پرمخاطره اش به استقلال و تیم ملی یاری کند.

ورود حردانی به استقلال که یادآور حضور عادل حردانی در اوایل دهه 70 است، می تواند خاطره بازی های بی نقص جواد زرینچه، هسرو حیدری و حتی علیرضا اکبرپور از جناح راست را برای هواداران استقلال زنده کند، با این فرض که استقلال هاردانی راه درستی را برای استقلال انتخاب کرده است. فوتبال.

حسن صنیعی پور

دیدگاهتان را بنویسید