دوره مهارت افزایی اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در حال برگزاری است

570020 خبر ناگهانی

محمدجواد صدری مهر رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز در خصوص اقدامات جدید پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه کسب و کار آموزشگاه دارای دوره مهارت آموزی برای مربیان و مشاوران دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد. این دوره شامل 72 ساعت یادگیری فرابخشی در قالب علوم شناختی با موضوعات حل مسئله خلاق، تفکر خلاق و … می باشد. در زمینه توسعه مهارت و مهارت های تجاری مانند بازاریابی و تحلیل بازار. سایر اقدامات شامل تحقیقات آینده، آینده پژوهی و تأثیر فناوری های جدید در آینده تجارت، از جمله هوش مصنوعی، علوم اعصاب و سایر فناوری ها و علوم مؤثر در آینده تجارت است.

وی افزود: هدف از برگزاری دوره، ارتقای مهارت های یک مربی (فردی با دانش، مهارت و تجربه کافی به کارآموز یا کارمند کم تجربه کمک می کند تا در زندگی شخصی و حرفه ای خود گام های درستی بردارد) در نظام اسلامی است. شبکه دانشگاه آزاد. به نظر من منتور کسی است که به دلیل چندین سال تجربه ناموفق استارتاپ را به یک تجربه موفق کوتاه مدت تبدیل می کند و نقش او ضروری و کلیدی است و برگزاری این دوره بدون حضور منتور بی تاثیر است.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: منتورها برای افراد و ادارات هر منطقه محوریت بیشتری دارند و به عنوان اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به وظایف خود به عنوان مربی (ماهر) سعی در ارتقای مهارت های خود دارند. افراد) در چرخه ماهیت فناوری طی سال‌ها پرورش یافته است و باید در دانشگاه آزاد مهارت‌های خود را ارتقا دهند و با آینده فناوری و کسب‌وکار آشنا شوند.

  کاربران سنگین باید منتظر تعرفه های بدون یارانه باشند

صدری مهر افزود: این دوره 72 ساعته به صورت حضوری و حضوری خواهد بود و 2 دانشگاه و آکادمی اروپایی برای آموزش در این دوره حضور داشتند و مدرسه کسب و کار وظایف زیادی دارد. در این دوره اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان راهنما یا مشاور در حوزه های مختلف دانشگاه فعالیت می کنند. گفتنی است این دوره برای اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت محدود برگزار شد و 75 درصد هزینه های آن بر عهده معاونت علمی و پارک علم و فناوری بوده است. همچنین فعالیت در پارک علم و فناوری، مراکز نوآوری و مراکز رشد برای شرکت کنندگان بلامانع است.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: این دوره به صورت مشترک بین پارک علم و فناوری و معاونت توانمندسازی و مهارت های کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. افراد شرکت کننده از امتیاز ارتقاء به اعضای هیئت علمی برخوردارند. همچنین دوره های مهارت آموزی حرفه ای و مبتدی هر ساله در زمستان سال بعد برگزار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید