دلیل لرزش خط دفاعی استقلال چه بود؟

560364 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مجید رضایی پیشکسوت استقلال در خصوص تساوی 1-1 استقلال مقابل سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: بازی بدی نبود و تیم پس از وقفه طولانی در لیگ موفق به انجام این کار شد. از شرایط مسابقه دور باشد.»، به عنوان میهمان تیمی که در حال مبارزه است نباید امتیاز بگیرد، سپاسگزار است و اتفاق مثبتی به حساب می آید.

ادامه مطلب

وی ادامه داد: بازیکنان استقلال با شرایط مسابقه فاصله زیادی داشتند و فکر می کنم هنوز هم آثار حذف از جام حذفی وجود داشت و فکر می کنم تعدادی از بازیکنان همچنان در شوک حذف مقابل نساجی بودند. باز هم می گویم مهم ترین چیز در این دیدار نباختن بود و بد نبود بعد از مدت ها بازی نکردن خارج از خانه به تساوی رسید.

رضایی درباره ضعف دفاعی استقلال گفت: تغییرات روی هر تیمی تاثیر منفی می گذارد و استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست. با وجود جدایی مورامند و یزدانی با اضافه شدن رافائل سیلوا به تیم، نواقص خط دفاعی تا حدودی بهتر شد اما متاسفانه محرومیت و غیبت این بازیکن در دیدار مقابل سپاهان مشهود بود و جای او احساس می شد. او بازیکنی تاثیرگذار در خط دفاعی استقلال است و یکی از دلایل اصلی مشکلات استقلال در دفاع در این دیدار غیبت سیلوا بود.

این پیشکسوت ادامه داد: استقلال در حمله توسط سپاهان بازداشت شد. حتی زمانی که گفوری به جای حردانی وارد زمین شد، تیم های استقلال همچنان بی تاثیر بودند و این یکی از دلایلی بود که سپاهان می توانست از استقلال استفاده کند.

  بایدن تحریم های نفتی ایران را لغو کرد

این بازی می تواند نقاط ضعف شاگردان فرهاد مجیدی را نشان دهد تا در 5 بازی بعدی که برای تیم مهم است پوشش داده شود و قهرمانی را برای هواداران استقلال به ارمغان بیاورد.

وی در پایان درباره شانس پیروزی استقلال با وجود دو بازی خارج از خانه مقابل فولاد و مس در اهواز و رفسنجان گفت: فکر می کنم نه تنها به این دو تیم نبازیم، بلکه در اولین بازی قدرتمند و بدون شکست خواهیم بود. هفته ها ذهنیت برنده در بازیکنان نیز ایجاد شد. حتی در دیدار مقابل سپاهان که استقلال خیلی خوب بازی نکرد، شکست نخورد و این نشان از ذهن قوی کادر فنی و بازیکنان دارد. استقلال این فصل قهرمان لیگ برتر است و می تواند بدون شکست به آن برسد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید