دلیل غیبت سرمربی بعدی الکس نوری / استقلال چیست؟

564972 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، با گذشت دو هفته از جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، مدیران این باشگاه هنوز سرمربی جدید خود را انتخاب و معرفی نکرده اند، بنابراین به نظر می رسد روند انتخاب مربی برای این تیم برای دفاع از عنوان قهرمانی خود ادامه داشته باشد. عنوان، کمی طولانی کشیده شده است.

بیشتر بخوانید:

الکس نوری سرمربی ایرانی-آلمانی یکی از گزینه هایی بود که هفته گذشته برای تیم بسیار جدی به نظر می رسید و حتی گفته می شد توافق نهایی صورت گرفته و تنها یک امضا تا نهایی شدن توافق باقی مانده است و آن حضور ناگهانی او بود. .

اگرچه مدیران استقلال می گویند الکس نوری گزینه اصلی و نهایی آنها نبوده است، اما مذاکره و حتی توافق ضمنی با این مربی هرگز تکذیب نشده است، بنابراین این باور که نوری می تواند جایگزین فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال شود همچنان پابرجاست.

نوری که به صورت کلی و جزئی با نمایندگان استقلال به توافق رسیده بود به دلایل اصلی (در اظهارنظرهای غیررسمی) که مشکلات مالی مطرح شده بود از توافق نهایی کنار رفت.

رسانه ای شدن نام الکس نوری باعث شد تا برخی از عوامل وارد این انتقال شوند، به ویژه یک عامل مشخص با دخالت غیررسمی در مذاکرات که گفته می شود می تواند رقم توافق شده نوری و باشگاه استقلال را افزایش دهد. این اتفاق نظر مالی گزینه انتخابی استقلالی ها را تحت تاثیر قرار داد که در نهایت منجر به لغو این انتقال و طولانی شدن روند انتخاب سرمربی آبی ها شد.

این تلاش نافرجام باعث شد تا اسامی گزینه های زیر با دستور مدیرعامل استقلال تا زمان توافق نهایی و امضای قرارداد اولیه کاملا محرمانه بماند تا دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

  رابطه مهناز افشار با دامادش فاش شد + عکس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید