دلیل اینکه دختر عضو شورای شهر تهران 30 میلیون حقوق می گیرد چیست؟

‌ ‌ ‌ ‌

شورای شهر

مصطفی خدابخشی; مشاور رسانه ای نرگس ماندری پور از اعضای شورای اسلامی شهر تهران متنی را در این خصوص منتشر کرد.

وی با اشاره به جنجال هایی که پیرامون استخدام یکی از بستگان آن عضو شورا در شورای اسلامی شهر تهران مطرح شده است، گفت: متأسفانه عدم آگاهی برخی از افراد از قوانین داخلی شورا و اساسنامه فعلی آن باعث بروز رفتارهای عاطفی و هیجانی شده است. هیچ ربطی به محیط زیست نداره هیچ حرفه ای رسانه ای نیست، شکل میگیره و کامنت های یک طرفه و دور از واقعیت فضا رو غبارآلود میکنه.

واکنش زاکانی به اظهارنظر اعضای شورای شهر درباره دامادش

مشاور رسانه ای نرگس ماندری پور ادامه داد: متأسفانه از سال ها قبل فضایی در فضای رسانه ای مدیریت شهری ایجاد شده که مبتنی بر اصول حرفه ای رسانه ای و اطلاع رسانی دقیق نیست و این موضوع باعث شده که عده ای فکر کنند کانال های خبری دارند. گاه و بیگاه. ، برای خودنمایی اقدام کنید و شروع به ارسال اخباری کنید که کسری از آن درست است.

خداباشی در ادامه توضیح داد: بر اساس آیین نامه داخلی شورای شهر تهران، هر نماینده ای که وارد شورا شود می تواند مدیر دفتر و راننده ای را که مورد اعتماد و اعتماد کامل اعضا باشد، استخدام کند، منعی برای استخدام این افراد وجود ندارد. هیچ عضوی از اقوام و خویشاوندان وجود ندارد.

مشاور رسانه ای این عضو شورا ادامه داد: به عنوان مدیران دفتری در هر دفتری علاوه بر آشنایی با اصول اداری و رایانه ای باید قابل اعتماد و بسیار قابل اعتماد باشند.

  درمان چشمه آب گرم یا عامل بیماری؟

وی با بیان اینکه ضریب اطمینان و اعتماد از ارکان اصلی در انتخاب افراد به عنوان مدیران دفاتر است، گفت: دفاتر نمایندگان یکی از حساس ترین حوزه های فعالیت در شورای شهر محسوب می شوند، لذا جذب افراد در این حوزه ضروری است. ، کسانی که حفاظت از کلمه دارند شما نمی خواهید از موقعیت موجود برای رسیدن به اهداف شخصی استفاده کنید.

این فعال رسانه ای تاکید کرد: به همین دلیل اعضای شورا همواره معتمدترین و نزدیک ترین افراد را به عنوان مسئول دفتر انتخاب می کنند و انتخاب افرادی مانند بستگان و بستگان ردیف اول اعضا در دوره های گذشته به همین منظور بوده است. بنابراین حضور دختر خانم مطب آن مشکل جدیدی و خارج از قوانین و مقررات نیست. اگرچه این موضوع به دلیل آیین نامه داخلی شورا ربطی به حل تعارض منافع ندارد، اما به دلیل اینکه این انتخاب در ابتدای دوره و اضافه شدن نکات جدید به حل تعارض منافع صورت گرفته است. پس از گذشت چندین ماه از آغاز ششمین دوره مدیریت شهرسازی به تصویب رسید و بر اساس این مصوبه محدودیتی برای اخذ آن وجود ندارد.

وی به یک برگه حقوق و دستمزد درج شده توسط یکی از مسئولان دفتر ماندری پور اشاره کرد و گفت: حقوق کلیه کارکنان شورای اسلامی شهر تهران بر اساس نظام اداری شورا بوده و توسط امور اداری شورا رصد و کنترل می شود. حقوق مسئولین کلیه دفاتر اعضا به عنوان نیروهای دبیرخانه نیز یکسان و بر اساس نظام اداری شورا بوده و هیچ یک از اعضای شورای شهر در این امر دخالتی ندارند.

  وضعیت راهداری / ترابری در محورهای شمالی روان است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید