دلال ها بازار خودرو را بالا و پایین می کنند

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید با سرعت بیشتری نسبت به واردات خودرو اقدام کند، گفت: تا زمانی که تقاضا و عرضه در حوزه خودرو متعادل نشود این مشکل همیشه وجود خواهد داشت که شاهد افزایش قیمت خودرو خواهیم بود. .

علی جدای در گفت وگو با ایسنا، در خصوص افزایش قیمت خودرو نسبت به ماه گذشته و تاثیر نوسانات قیمت ارز و واردات خودرو بر این موضوع، اظهار کرد: ابتدا باید گفت که خودرو هنوز وارد نشده در بازار تاثیرگذار است. در واقع خودرو ابتدا باید وارد شود و عرضه شود و مردم آن را در بازار ببینند، سپس گفت خودرو وارداتی است و باید ببینیم چه تاثیری دارد.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید واردات خودرو را تسریع کند، گفت: نکته بعدی این است که وقتی کالایی وجود ندارد و کمیاب می شود، طبیعی است که قیمت ها به همین شکل بازی کند و در بازار خودرو به ویژه تنش ایجاد شود. در حاشیه بازار این مشکل وجود دارد در جایی که خودرو به اندازه نیاز نیست و شاهد افزایش و کاهش قیمت ها بوده ایم و حالا اگر قیمت دلار نیز تغییر کند، این موضوع روی برخی از آن تاثیر خواهد گذاشت. مسئله.

یکی از اعضای هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن شورای اسلامی با بیان اینکه در کل بازار خودرو عادی نیست، گفت: اگر تعادل برقرار نشود این مشکل همیشه وجود خواهد داشت و دیدیم که وجود داشته است.

وی با جدیت بیان کرد: برای اصلاح این شرایط باید تولید را افزایش داد و واردات انجام داد تا بخشی از واردات و بخشی از افزایش تولید جبران شود تا وقتی عرضه زیاد شد دیگر کمیاب نشود.کالا و چه زمانی. در دسترس همه است، تولیدکننده به تنهایی در بازار حاشیه ایجاد نمی کند و واکنشی نشان نمی دهد.

  بهترین راه برای از بین بردن تلخی آبلیمو

نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این مسائل باید حل شود، گفت: اگر مشکلات حوزه خودرو حل نشود، هر لحظه ممکن است این اتفاقات رخ دهد و از آنجایی که میزان تقاضا امروز نیست. موجود برای خرید، فروشندگان بازار را بسته اند. بالا و پایین

دیدگاهتان را بنویسید