دشمن از اقتدار علمی ایران می ترسد

573076 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، فرمانده انتظامی خلیل آباد حسین شامگاه شنبه در نشست خبری برنامه های هفتگی استان البرز افزود: بر این اساس باید با رویکرد علمی برای رفع مشکلات کشور و افزایش موفقیت ها اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه برنامه های هفته پژوهش استان البرز امسال با محوریت دانشگاه آزاد اسلامی اجرا می شود، گفت: برای هفته پژوهش امسال برنامه های متنوعی در نظر گرفته ایم.

کلانتری خلیل آباد افزود: مدیران پژوهشی برتر قطب های علمی، انجمن های علمی و نزدیک به 100 نفر از کارشناسان علمی استان البرز را معرفی خواهیم کرد.

دبیر کل هفته پژوهش و فناوری استان البرز، تقدیر و تجلیل از پژوهشگران و معلمان دانشجو در استان البرز را یکی از مهم ترین برنامه های تشویق هنرمندان آینده به علم و دانش دانست.

وی ادامه داد: نمایشگاه هفته پژوهش استان البرز با 160 غرفه پذیرای مردم دانشگاه اسلامی البرز خواهد بود.

هم کاوه حدادپور معاون مدیریت و توسعه منابع استان البرز در این جلسه گفت: رویکرد هفته پژوهش با توجه به شعار سال تعیین شده است.

وی افزود: در بحث پژوهش و برگزاری نمایشگاه سعی کردیم نیازهای استان و کشور را در نظر بگیریم که به عنوان مثال کمبود آب و ریزگردها از مهمترین موضوعات هفته پژوهش است.

حدادپور با اشاره به وجود مراکز بزرگ علمی و تحقیقاتی در البرز گفت: سطح علمی و پژوهشی استان بالا است.

استان البرز دارای حدود 52 مرکز علمی پژوهشی ملی و استانی و مرکز دانشگاهی است و یکی از قطب های مهم پژوهشی کشور محسوب می شود.

  9 روش عجیب و موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید