دستگیری 4 ناوشکن بازار ارز در کرج

569333 خبر ناگهانی

به گزارش گروه جامعه ایسکانیوز، مهدی افشاری از دستگیری چهار سارق ارز در 48 ساعت گذشته در شهر کرج خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه این افراد بیش از 416 هزار واحد ارزی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان البرز تصریح کرد: با توجه به نوسانات ارز و برای مقابله با جهش قیمت ارز و تقویت مبارزه با اخلالگران در بازار، اجرای طرح های هدفمند برای برخورد با دلالان و غیرمجازها. فروشندگان بازار ارز به طور مداوم در دستور کار است.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: در این رابطه کارآگاهان کارگروه متخلفان ارزی پس از شناسایی کامل چهار متخلف ارزی در شهرستان کرج، با هماهنگی مقام قضایی آنها را دستگیر و به پلیس امنیت اقتصادی منتقل کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان البرز افزود: در بازرسی از مخفیگاه این افراد 416 هزار و 870 واحد ارزی کشف شد.

این افسر پلیس با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت اقتصادی مشکوک موضوع را از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا پلیس امنیت اقتصادی با اخلالگران اقتصادی شرایط را برای ساخت و ساز و فعالیت های زیربنایی برای حمایت از معیشت مردم عزیز کشورمان فراهم کند.

اختلاف حساب یک عامل ربودن است

افرادی که جوان 18 ساله ای را به دلیل نزاع و درگیری ربوده بودند توسط اطلاعات دستگیر و گروگان به خانواده اش تحویل داده شد.

بر اساس گزارش این مرکز، محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام ربوده شدن یک جوان 18 ساله به دلیل اختلاف والدین این فرد با افراد دارای یک سابقه رسیدگی به این پرونده توسط پزشکی قانونی این اداره برای مبارزه با جرایم جنایی صورت می گیرد فردیس به هوش آمد.

وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از آن است که افرادی با سابقه پسر 18 ساله طرف مقابل را ربوده و به دلیل نزاع متواری شده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: هویت متهمان پرونده بلافاصله شناسایی و با انکار تردد آنها در یکی از شهرستان های استان تهران، یکی از آنها دستگیر و به پلیس آگاهی فردیس منتقل شد.

این مقام انتظامی درباره آزادی ربوده شدگان و فرار همدستان آدم ربا گفت: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری افراد مرتبط با این پرونده ادامه دارد.

سرهنگ نادربیگی در پایان با اشاره به سرعت عمل و واکنش سریع پلیس آگاهی در رسیدگی به پرونده های مهم گفت: بحمدالله امروز پلیس به درجه ای از توانایی حل جرم رسیده است که می تواند سخت ترین پرونده ها را نیز حل کند. “

منبع: دانشجو

انتهای پیام/

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید