دستگیری 2 سارق حرفه ای تلفن همراه و کشف 300 فقره سرقت

573172 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، رئیس پلیس آگاهی کلانشهر از دستگیری 2 سارق تلفن همراه و کشف 300 فقره سرقت در تهران خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: پایان مهرماه سال جاری رسیدگی به پرونده 2 دستگاه گوشی تلفن همراه که در جریان سرقتی در جنوب تهران توسط شهروندان کشف و ضبط شده بود، در دستور کار قرار گرفت. دستور کار نخبگان تیمی از کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی.

وی افزود: تحقیقات اولیه کارآگاهان اداره هشتم پلیس آگاهی نشان داد که متهم با سابقه استفاده از موتورسیکلت قرمز رنگ با تردد در خیابان های جنوب، شرق و مرکز تهران اقدام به سرقت های متعدد و کپی برداری از گوشی های تلفن همراه کرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: با جمع آوری پرونده های مشابه، کارآگاهان در اولین گام با استفاده از روش های نوین کشف جرم و تحقیقات شبانه روزی دریافتند که متهم اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه 300 نفر از شهروندان در خیابان های تهران و … کرده است. اموال مسروقه را به مرد جوانی در غرب استان تهران فروخت.

سرهنگ کارآگاه ولی پور گودرزی با اشاره به شناسایی 65 اقلام مفقود شده سارقان را شناسایی کرد و گفت: متهمان در تحقیقات اولیه به جرم خود مبنی بر سرقت گوشی تلفن همراه از شهروندان اعتراف کردند و کارآگاهان به آدرس مخفیگاه ملک مراجعه کردند. .

این افسر پلیس اظهار داشت: کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی پس از هماهنگی های لازم با مقامات قضایی در کمترین زمان ممکن به مخفیگاه متهم مراجعه و وی را دستگیر کردند.

  زمان رسمی کشور اعدام تغییر خواهد کرد

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه تعدادی پرونده اموال مسروقه از مخفیگاه مالهر کشف شد، خاطرنشان کرد: با صدور دستور قانونی از سوی مراجع قضایی، متهمان در اختیار کارآگاهان اداره هشتم پلیس آگاهی قرار گرفتند. برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر مفقودین.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید