دستور رئیس جمهور به وزارت امور خارجه برای مقابله با اغتشاشات خارج از کشور

570764 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، آیت الله سیدابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جلسه شورای دولت با اشاره به رهنمودهای روز گذشته رهبر معظم انقلاب گفت: دولت به عنوان یکی از مخاطبان این بخشنامه ها می پذیرد که با «کار و تلاش مضاعف» برای خدمت رسانی بی وقفه در عرصه های مختلف و گره گشایی از زندگی مردم، در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و امیدآفرینی در کشور گام بردارد.

بیشتر بخوانید:

رئیس جمهور با بیان اینکه دشمن مجروح از انقلاب اسلامی با تدارک جنگ ترکیبی وارد میدان شده است تا با تأثیرگذاری بر امنیت، اقتصاد، آموزش و تولید کشور مانع پیشرفت کشور شود و افزود: علاوه بر تلاش مضاعف دستگاه های اجرایی برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم، نهادهای امنیتی، انتظامی و قضایی مسئولیت بزرگی در حفظ امنیت مردم و حفاظت از سرمایه های کشور دارند.

آیت الله رئیسی شهادت کودکان، زنان، مردان و نیروهای امنیتی به دست فتنه گران را تاسف بار دانست و خاطرنشان کرد: اقدام قاطع دستگاه های مسئول با فتنه گران برابر قانون و جلوگیری از آسیب رساندن به جان مردم توسط تروریست ها و فتنه گران. و اموال عبارت است از جستجوی هر چیزی که باید فوراً ارضا شود

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی هوشمند، شفاف، دقیق و به موقع از رسانه ها و نهادهای مرتبط، هجمه تبلیغاتی و ادراکی دشمن علیه نظام اسلامی از طریق جعل اخبار و گزارش های کذب از حوادث اخیر را مورد تاکید قرار داد.

آیت الله رئیسی با اشاره به حمایت آشکار آمریکا، فرانسه و چند کشور اروپایی دیگر از تروریست ها و شورشیان، به آنها هشدار داد که قطعا حمایت از تروریسم به نفع آنها نیست و وزارت امور خارجه را موظف کرد اقدامات لازم را از طریق دیپلماتیک و قانونی انجام دهد. خنثی سازی و برخورد با توطئه هایی که از خارج طراحی و پیگرد قانونی می کنند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

تیم ملی با حضور پرشور تمام توان خود را به کار می گیرد تا دل ملت ایران را شاد کند

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به آغاز جام جهانی در قطر گفت: اطمینان داریم بازیکنان تیم ملی کشورمان تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا با جسارت های خود یک بازی خوب ارائه دهند و ملت را خوشحال کنند. و حضور غیورانه در این عرصه مهم.» ایران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی همچنین برای قطر در میزبانی این جام جهانی آرزوی موفقیت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید