دستورالعمل تشکیل جلسات دفاعی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ابلاغ شد

555120 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، جواد علمایی معاون علمی، فنی و مهندسی و کشاورزی و حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین حسین روپنا معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت.

با توجه به راهکارها و اقدامات مندرج در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس دانش آموختگی، کیفیت، ارزش و افزایش دستاوردهای علمی و بر اساس تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1401، به منظور کمک به دانشجویان در برگزاری جلسات حمایتی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دستورالعمل تشکیل جلسات حمایتی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در نیمسال اول 1401-1400 ابلاغ شد.

بر اساس مفاد این دستورالعمل، برگزاری جلسات دفاعی دانشجویان تحصیلات تکمیلی، مشروط به تصویب شورای گروه آموزشی مربوط، اساتید راهنما و مشاور بر اساس اهداف پیشنهادی و ثبت اطلاعات پایان نامه در سامانه پژوهشی و انطباق با سایر موارد آموزشی و آموزشی. آیین نامه تحقیق 11/1400/30 امکان پذیر است.

همچنین برگزاری جلسات دفاع از دانشجویان دکتری، مشروط به تایید گروه آموزشی، استاد راهنما و مشاور ذیربط، بر اساس اهداف پروپوزال و ثبت اطلاعات پایان نامه در سامانه پژوهش و رعایت سایر مقررات آموزشی و پژوهشی، به جز تا تاریخ 12 /1400 18 بلامانع بود.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی مشمول خدمت وظیفه می توانند تا پایان مهلت قانونی دریافتی از سازمان نظام وظیفه و تا تاریخ 1400/11/30 از پایان نامه / پایان نامه خود دفاع کنند.

لازم به ذکر است جلسات دفاعیه بدون احتساب سنوات تحصیلی و پرداخت شهریه ترم جدید برگزار می شود و ارزیابی / ارزیابی کیفیت پایان نامه / پایان نامه در کارنامه نیمسال اول 1401 لحاظ خواهد شد. 1400 دانش آموز

انتهای پیام/

  ورزش ساده و سبک برای کارمندانی که پشت میز می نشینند

دیدگاهتان را بنویسید