دزد ناشناس یک زن مسن را کشت

چند روز پیش به پلیس صوفیه اطلاع داده شد که زن و مرد جوانی با کمک یکدیگر خودروی یکی از شهروندان را در حالی که کلید آن روشن بوده سرقت کرده اند. شاکی به مأموران گفت: در حالی که ماشینم روشن بود و کلید روشن بود برای لحظاتی پیاده شدم اما در همین لحظه زن و مرد جوانی سوار خودروی من شدند و متواری شدند.

در پی این شکایت پلیس برای دستگیری سارقان طرح بازداشت را آغاز کرد. اندکی بعد با اطلاعاتی که مالک خودرو در اختیار پلیس قرار داد، ماموران یکی از قطعات گشت خودرو را در حالی که دو مرد و یک زن در حال رانندگی بودند، شناسایی کردند. راننده با مشاهده ماموران در تعقیب او به خودرو شتاب داد و سعی کرد فرار کند. او به طرز خطرناکی در خیابان های شهر رانندگی می کرد و ماموران با احتیاط زیاد خودرو را تعقیب کردند و حتی تیراندازی هوایی کردند اما نتیجه ای نداشت و تعقیب و گریز ادامه داشت.

تصادف مرگبار

اما تصادف وحشیانه ای در یکی از خیابان ها رخ داد. زن سالخورده ای در حال عبور از خیابان بود که با ماشینی برخورد کرد. شدت تصادف به حدی است که علاوه بر شهروند به شدت مجروح شده، راننده سارق نیز مجروح شد اما وی با زن جوانی که همراهش بود موفق به فرار از صحنه حادثه شد. دقایقی بعد وقتی پلیس وارد شد، مرد دیگری را در ماشین دستگیر کرد.

در پی این حادثه زن سالخورده برای مداوا به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد به دلیل شدت جراحات روی تخت بیمارستان فوت کرد تا موضوع به قاضی میثم حسین پور بازپرس شعبه چهارم جنایی تهران گزارش شود. دادگاه. از سوی دیگر متهم دستگیر شده تحت بازجویی قرار گرفت اما مدعی شد از سرقت خودرو اطلاعی نداشته است. او به پلیس گفت: یک دقیقه پیش یکی از دوستانم با من تماس گرفت و گفت با ماشینش دنبالم می‌آید تا با هم در خیابان قدم بزنیم. وقتی آمد زن جوانی همراهش بود و من داخل شدم اما نمی دانستم ماشین را دزدیده اند.

  34 هزار دانشجوی متاهل در دانشگاه های علوم پزشکی تحصیل می کنند/ حرکت خوابگاهی باید آغاز شود

بازگشت به زندان

چند روز پس از این حادثه با اطلاع متهم دستگیر شده به پلیس از سوی متهمان تحت تعقیب، تلاش برای دستگیری آنها ادامه داشت تا اینکه گزارش شد متهم فراری به تازگی به اتهام سرقت دستگیر و روانه زندان شده است. بررسی پرونده های متهم نشان داد که وی یکی از متهمان سابقه دار است که چندین بار به اتهام سرقت و قاچاق مواد مخدر دستگیر و زندانی شده بود و آخرین بار به اتهام سرقت قبل از تصادف مرگبار به چهار سال زندان محکوم شده بود. از زندان مرخصی بگیرید

تصادف به گفته متهم

متهم با انتقال از بازداشت به دادسرای جنایی و بازجویی جزئیات بیشتری از ماجرا گفت. وی گفت: مدتی است که به خاطر سرقت گوشی در زندان بودم اما از فروردین امسال به مرخصی رفته ام. در این مدت با دختری آشنا شدم و تصمیم گرفتیم از هم ماشین بدزدیم. متهم ادامه داد: روز حادثه به دنبال یک پرونده خوب سرقت بودیم که مردی در حالی که ماشینش روشن بود و کلیدش روشن بود پیاده شد. ما هم از بی توجهی او استفاده کردیم و داخل شدیم و ماشین را دزدیدیم. سپس با یکی از دوستانم تماس گرفتیم و با ماشین به دنبال او رفتیم و او را سوار کردیم، اما پلیس ما را تعقیب کرد و به دلیل تند تند با یک رهگذر برخورد کردیم. در این تصادف مجروح شدم اما ماشین را رها کردیم و با دختر جوان فرار کردیم اما دوستم دستگیر شد.

به گفته متهم شدت تصادف به حدی بوده که خود وی نیز مجروح شده است. وی گفت: به دلیل جراحتی که در این حادثه دیدم به بیمارستان رفتم و با نام جعلی در آنجا بستری شدم. حدود 4 روز آنجا بودم تا اینکه یک روز در بیمارستان پلیسی را دیدم که ظاهراً متهمی را به آنجا آورده بود. از دیدنش ترسیدم و با وجود شرایطم از طبقه دوم بیمارستان پریدم و فرار کردم اما چند روز بعد بالاخره به جرم سرقت دستگیر شدم. متهم ادامه داد: در این مدت نمی دانستم خانمی که با او تصادف کرده ام فوت کرده است اما حالا که متوجه شدم عذاب وجدان دارم. بر اساس این گزارش، متهم هم اکنون به همراه دوست پسرش در بازداشت به سر می برد و تحقیقات برای دستگیری زن جوان ادامه دارد./همشهری

  نمایشگاه برندهای ایرانی نوروز در کاخ گلستان

دیدگاهتان را بنویسید