در کلاس آزمون داوطلبی شرکت نکردم

535485 خبر ناگهانی

حسین سید مهدی جاسبی رتبه 1 گروه تجربی ریاضی و مهندسی کنکور 1401 در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز گفت: مهندسی کامپیوتر را بیشتر از سایر گروه های مهندسی دوست دارم و ترجیح می دهم در دانشگاه صنعتی شریف تحصیل کنم. . البته انتخاب این رشته و دانشگاه تلفیقی از علایق من و با توجه به بازار کار و یافتن شغل در آینده است.

وی ادامه داد: در مدرسه علوی تهران که یک مدرسه غیرانتفاعی است درس خواندم. البته برای قبولی در کنکور از کتاب های درسی مجموعه های مختلف استفاده کردم. اما بیشتر برای مطالعه از بروشورهای معلم و کتاب های درسی استفاده می کردم و هیچ وقت تمایلی به استفاده از موسسات برای کنکور و درس خصوصی نداشتم.

سید مهدی جاسبی یادآور شد: برآوردی از هزینه های انجام شده برای کسب رتبه در آزمون 1401 ندارم. اما شهریه مدارس و کتاب های درسی قطعا بالاست.

رتبه اول گروه کنکور 1401 در آزمون فنی ریاضی، میزان ساعات مطالعه روزانه کنکور 1401 را بیان کرد: تعداد ساعات مطالعه روزانه کنکور 1401 در روزها و ماه های مختلف سال متفاوت بوده است. ولی من بین 7 تا 9 درس خوندم.

وی در پایان با اشاره به وجود شایعات و شایعاتی مبنی بر وقوع تقلب در کنکور 1401 خاطرنشان کرد: تمام توجه و توجه من در جلسه کنکور بر روی سوالات و پاسخ آنها بود که در نتیجه من هیچ اطلاعی از وقوع تقلب در کنکور ندارند.

انتهای پیام/

  ریسک پذیران چه ویژگی هایی دارند؟

دیدگاهتان را بنویسید