در واتس اپ جدید برای خود پیام ارسال کنید!

به گزارش مستقل آنلاین؛ پیام های خصوصی می تواند روشی مفید باشد، به عنوان مثال، برای نوشتن اطلاعات بدون خروج از برنامه چت

واتس‌اپ در نهایت به افراد اجازه می‌دهد با کسی که قبلاً هرگز نتوانسته‌اند صحبت کنند: خودشان.

به گزارش ایتنا و به نقل از ایندیپندنت، در برخی از بسترهای مجازی، پیام رسانی روشی مفید برای ذخیره اطلاعات یا انتقال آن بین دستگاه ها است. برخی از برنامه های چت، مانند Slack، استفاده از گفتگوی خود را به عنوان راهی برای یادداشت برداری تشویق می کنند.

اما دیگران، از جمله واتس اپ، به هیچ وجه به مردم اجازه نمی دهند با خودشان چت کنند. اما با آپدیت جدید این امکان وجود دارد.

کاربران هم اکنون می توانند با استفاده از نسخه جدید این برنامه برای iOS و اندروید با یکدیگر چت کنند. این ویژگی به کندی در حال انتشار است و ممکن است هنوز برای همه در دسترس نباشد، اما باید به صورت خودکار ظاهر شود.

اگر در دسترس قرار گیرد، کاربران می‌توانند یک چت جدید شروع کنند و خود را در بالای صفحه، در کنار پیامی که مردم را تشویق به «ارسال پیام» می‌کند، مشاهده کنند. این نسخه برای iOS نسخه 2.22.23.74 و اندروید نسخه 2.22.23.77 موجود است.

پیام های خصوصی می تواند روشی مفید باشد، به عنوان مثال، برای نوشتن اطلاعات بدون خروج از برنامه چت. همچنین می‌تواند راهی مفید برای دریافت اطلاعات یا فایل‌ها از یک دستگاه به دستگاه دیگر باشد، زیرا بسیاری از برنامه‌های چت، از جمله WhatsApp، می‌توانند در چندین پلتفرم مجازی استفاده شوند.

  امنیت ایران بر امنیت عراق تأثیر می گذارد

به عنوان مثال، اگر شخصی تصویری را از تلفن خود ارسال کند، در نسخه وب واتس اپ در دسترس خواهد بود تا بتوان از آن در آنجا استفاده کرد.

WhatsApp اخیراً تنظیماتی را به این ویژگی اضافه کرده است تا افراد بتوانند از دستگاه های دیگر وارد شوند. نسخه‌های جدیدتر برنامه به افراد امکان می‌دهد از یک حساب در چندین دستگاه استفاده کنند و آنها را به سیستم وارد نگه می‌دارد – در حالی که نسخه‌های قبلی برنامه فقط محتوا را در تلفن نشان می‌دهند و نیاز به روشن بودن تلفن دارند.

پیش از این، ارسال پیامک برای خود در واتس اپ تنها از طریق راه حل های پیچیده امکان پذیر بود. ساده ترین راه این بود که یک گروه ایجاد کنید و سپس همه افراد دیگر را در آن لگد بزنید – که می تواند برای همه افراد درگیر آزار دهنده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید