در هر سوراخ موش ما شما را پیدا خواهیم کرد!

به گزارش مستقل آنلاین، محسن منصوری استاندار تهران دیروز در مراسم تشییع پیکر «شهید فرید کرم پور» در شهر جدید پرند، گفت: خطاب به مردم ایران اسلامی و استان تهران، به این بصیرت و دلبستگی به ارزش ها و انقلاب اسلامی خوش آمدید، در جریان این جنگ ترکیبی که دشمن علیه ما به راه انداخته است، آنچه بیش از همه باید مورد توجه قرار گیرد، بصیرت، بینش و آینده نگری مردم عادی است.

وی گفت: مردم عزیز ما هیچ کجا به جمع معاندین نپیوستند و نشان ندادند که به ارزش های اسلام و انقلاب اعتقاد دارند که در اوج تجمع روز یکشنبه شاهد آن بودیم. ما از این درک و بینش مردم قدردانی می کنیم.

استاندار تهران خطاب به دشمنان و معاندین تصریح کرد: به صراحت می گویم نظام جمهوری اسلامی یک نظام قوی و مقتدر است، نظامی مبتنی بر ایمان و اعتقاد است، فکر می کنند به بهانه ای که پلیس در این مورد مقصر نیست. آنها نتوانسته اند دولت را ناراحت کنند، این نشانه تحلیل و سوء تفاهم آنها است.

منصوری با اشاره به شکست نقشه های دشمن افزود: جنگ حزبی را در فضای رسانه ای راه انداختند، هر روز صدها مطلب علیه جمهوری اسلامی منتشر کردند تا بتوانند کوره قیام را گرم نگه دارند. به کوچه بروید و سطل زباله را آتش بزنید یا در خانه شعار بدهید و مخفیانه، اینها نشانه نامردی و شکست دادن دشمن است.

وی گفت: اغتشاش گران، فتنه گران، سیاستمداران کوته فکر و مردمی که به هر طریقی بر آتش اغتشاشات نفت ریخته اند بدانند که به مسائل آنها رسیدگی می شود.

  جزئیات توافق استقلال با سرمربی پرتغالی

استاندار تهران افزود: ممکن است به هر دلیلی در بحبوحه اغتشاشات با آنها برخورد نکنیم، اما به صراحت می گویم همه کسانی که در اغتشاشات اخیر نقش رهبری فعال داشتند، اگرچه باید پاسخگوی بسیاری از ناکامی ها باشند. در ریخته شدن خون این شهید نقش دارند و باید بدانند که در هر پنهانی سوراخ موش قطعا بررسی خواهد شد.

منصوری افزود: توسل من به کسانی است که با اعتماد به این نظام اعتباری کسب کرده اند، 20 یا 30 سال صدا و سیمای ما اعتبار پیدا می کند، روزی که مردم باید برای حمایت از نظام سر کار بیایند، بی انصافی گرفتار می شوند. چهره سیستم مذهبی نیست، باید جلوی شورش را گرفت./فارس

دیدگاهتان را بنویسید