در هر دوره ای به استقلال سنگ زدند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: در هر دوره ای به هر نحوی سنگ تمام گذاشتند تا استقلالی ها به پایان نرسد چون در این صورت دیگران می توانند راحت تر قهرمان شوند.

علیرضا اکبرپور درباره هجمه های اخیر به استقلال در این مقطع حساس لیگ برتر بر سر پرونده بازیکن گابنی گفت: واقعا نمی دانم یک پرونده چند بار باید بررسی شود و چند بار کمیته باید تجدید نظر کند. این تخلف است و به آن رأی داده شد. درخواست تجدید نظر کرد و همان رای مجدداً تایید شد. اکنون مشخص است که آنها به دنبال چه هستند. آنها می خواهند هر طور شده مانع از قهرمانی استقلال شوند. کجای فوتبال ما درست است که الان بخواهند این پرونده باز شود و پیش برود؟ این داستان تمام شد و رفت، نمی دانم چه بگویم.

روزی که به سپاهان گل زدند، حرفی نزدیم

مهاجم سابق استقلال با بیان اینکه فضای مجازی در تلاش است در این مورد به فدراسیون فوتبال فشار بیاورد، گفت: این کارها اشتباه است. فدراسیون فوتبال به رهبری میرشاد ماجدی باید در کار خود مقتدر باشد و مقتدرانه عمل کند. همه می توانند نظر بدهند و هر چیزی بگویند، اما تصمیم گیرنده در راس باید تصمیم درستی بگیرد. فکر می کنم از سرگیری این پرونده برای فدراسیون مشکل ایجاد کند. من نمی دانم آنها به دنبال چه هستند. فدراسیون باید این مسائل را جمع می کرد. رای داده شده باید محترم شمرده شود.

اکبرپور گفت: باشگاه گل گهر طبق قانون قانونی خود کار خود را از سر گرفته است و این اتفاق از مدت ها قبل رخ داده بود اما برخی افراد منتسب به رقیب استقلال در روزهای اخیر باشگاه را برای رسیدگی به این موضوع تحت فشار قرار دادند. سپاهان اینطور امتیاز گرفت ما چیزی نگفتیم و به رای احترام گذاشتیم. آنها هم باید به رای احترام بگذارند. آنها نباید به فدراسیون فشار بیاورند. ربطی به آنها ندارد. اگر کسی بخواهد اعتراض کند، این گلگوتا است که این کار را کرد، قبلاً جواب گرفت و اکنون تحت تعقیب است.

  آیا کنت جایگزین ماساهری می شود؟

پیشکسوت استقلال گفت: قبل از رای گیری کمیته استیناف تحت فشار بود اما منصفانه رای داد. من فکر می کنم صدور رای جدید همه چیز را زیر سوال می برد و کار درستی نیست. چرا چند سال پیش که شرایط مقابل سپاهان اینگونه بود، هیچکس حرفی نزد؟ در حال حاضر بحث بر سر گرفتن 6 امتیاز از پرسپولیس به خاطر ماجرای شهر هودرو مطرح است. در کل ما تابع قانون هستیم و همیشه از آن تبعیت کرده ایم. امیدوارم دوستان هم به من احترام بگذارند. سعی نکنید با فشار هواداران روی فدراسیون تاثیر بگذارید. قهرمان شدن با این چیزها فایده ای ندارد.

با سنگ اندازی به استقلال دیگران، قهرمانان آسان تری می شوند

وی در خصوص ترس از اینکه تیم استقلال تحت تاثیر ایجاد این حواشی و فشارها و دور شدن از روند خوب خود قرار بگیرد، گفت: استقلال تیم بزرگی است و نام بزرگی دارد. همیشه و در تمام مواقعی که می‌خواهند مانع از تمام شدن تیم در زمین یا خارج از زمین شوند، اینطور بوده است. آنها به هر حال می خواهند سنگ پرتاب کنند، زیرا در این صورت دیگران راحت تر می توانند قهرمان شوند. این وضعیت الان است. بنابراین بازیکنان استقلال باید باهوش باشند. با 5 مسابقه باقی مانده می توانند سرنوشت خود را رقم بزنند و قهرمانی را کسب کنند.

اکبرپور گفت: با کسی کاری نداشته باشند و به حاشیه بروند. روی بازی های خودت تمرکز کن اگر از بازی های خودشان نتیجه بگیرند صد در صد قهرمان می شوند. اگر اعضای تیم بخواهند به حاشیه برسند که چه اتفاقی افتاده و چه کسانی معترض هستند و غیره، قطعا این مشکل ایجاد می کند. حالا همه چیز در اختیار استقلالی هاست و نباید دست به کار شود.

  تصفیه 176 هزار تن انواع روغن

شاهخودرو می تواند خطرناکتر از سپاهان باشد

مهاجم اسبق استقلال درباره دیدار این هفته مقابل شهر خودرو گفت: همه مسابقات برای استقلال سخت است. چه سپاهان باشد چه شهر هودرو. تیم های انتهای جدول می خواهند حضور داشته باشند و برای صعود به جدول تلاش کنند. این واقعا برای تیم های بالای جدول خطرناک است. حتی بازی با شهر خودرو برای استقلال هم می تواند خطرناکتر از سپاهان باشد. استقلال اگر باهوش باشد می تواند دو سه گل بزند و راحت پیروز شود اما اگر بخواهد حریف را دست کم بگیرد طبیعی است که در آزادی دچار مشکل می شود.

وی افزود: سه امتیاز این بازی خانگی پس از تساوی با سپاهان انگیزه و روحیه مضاعف است. باید برای مسابقات بعدی با تفاضل گل بهتر آماده شویم. هر بازی یک فینال دارد و ما باید برنده شویم. ما نباید با دیگران کاری داشته باشیم. برو شکایت کن یا هرچیزی، من به شخصه تیمی را دوست دارم که لیاقت برد را داشته باشد، اما متأسفانه بعضی ها به هر قیمتی می خواهند قهرمان شوند. چه می توان گفت؟!

دیدگاهتان را بنویسید