در نهایت وضعیت بیرانوند برای دیدار مقابل ولز از زبان کروش

538199 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تیم ملی ولز گفت: دیدن این وضعیت فوق العاده است.این فرصتی است که ما این نمایش زیبای فوتبالی باشیم و از فوتبال لذت ببریم، بهترین کار را انجام دهیم و رویاهایمان را محقق کنیم. بازی اول ما مطلوب نبود و آنطور که انتظار داشتیم پیشرفت نکرد. برای ما بازی اصلی فردا شروع می شود. دو بازی دیگر و 6 امتیاز باقی مانده و باید بجنگیم. این تمام کاری است که ما انجام می دهیم. تلاش می کنیم فوتبال خوبی ارائه دهیم و شادی را به ارمغان بیاوریم و شایسته صعود به مرحله بعد هستیم. این هدف ماست. در این جام جهانی دو بازی داریم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در مورد آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند و اینکه آیا به بازی فردا می رسد یا خیر، پرسید. وی گفت: خوشبختانه تست های مختلفی را پشت سر گذاشته و امروز در این آزمون موفق شد. شکی نیست که او مشکلات جدی دارد، اما خوشبختانه همه چیز به سمت مثبت پیش می رود و ما از این بابت خوشحالیم، اما به دلیل اینکه او دچار سانحه ای شد که نوعی آسیب مغزی داشت و با توجه به پروتکل پزشکی، این اتفاق افتاد. لازم است احترام بگذارید و هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد، بنابراین او فردا بازی نمی کند اما برای آمریکا آماده است.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: بازیکنی داریم که جایگزین اوست. منظورم تیمی است که با همان تمرکز و نگرش بازی می‌کند و امروز روز فوق‌العاده‌ای برای من است و بسیار خوشحالم چون به ریشه‌های خود بازگشته‌ایم و می‌توانیم از فوتبال بازی کنیم و لذت ببریم.

  شوخی جناب خان با جلد نوید محمدزاده

کی روش درباره اینکه خیلی چیزها عوض شده اما رسانه های غربی از فوتبالیست های ایرانی سوال سیاسی می پرسند و شما گفتید همه دوست دارند فوتبال بازی کنند و آیا این انصاف است که از فوتبالیست های ایرانی سوال سیاسی بپرسند؟ گفت: انصاف و بی انصافی نیست. رسانه ها حق دارند سوالات خود را مطرح کنند. آنها متوجه می شوند که سؤالات درست چیست. ما هم حق داریم جواب درست بدهیم. ما به یکدیگر احترام می گذاریم. برای ما مشکلی نیست که هر چه می خواهید بپرسیم، اما بسیار مهم است که به پاسخ ما احترام بگذارید. ما فعلا نمی خواهیم این مشکلات در فوتبال ما اختلال ایجاد کند. این سوال به ما بر نمی گردد. این سوال به رئیس جمهور ما و فیفا برمی گردد و به اخلاق فیفا برمی گردد. هیچ اشکالی ندارد که رسانه های بین المللی سوال کنند. ما آزادی مطبوعات داریم و می‌توانیم پاسخی را که می‌خواهیم بدهیم.

سرمربی تیم ملی ایران پاسخ داد که مربی خوبی است اما درباره بازی با انگلیس چه می گوید؟ گفت: بازی تمام شد. موقعیت ما همیشه یکسان است و می خواهیم از اتفاقاتی که افتاده درس بگیریم و با هم یاد بگیریم و قوی تر شویم و انرژی و اشتیاق بیشتری برای بازی بعدی داشته باشیم. بخشی از زندگی ماست. هر بازی که انجام می دهیم وظیفه ما یادگیری و بازگشت قوی تر است و این یک فرصت بزرگ برای ما است زیرا ولز بازیکنان خوبی دارد و کاپیتان ولز گرت بیل عالی است و ولز روحیه خوبی برای فوتبال دارد. آنها می خواهند با هواداران خود با تفریح ​​و سرگرمی بازی کنند و برای ما فضای بهتری وجود ندارد و باید به محیطی که می شناسیم برگردیم، خوش بگذرانیم و از فوتبال لذت ببریم. ما امروز بسیار هیجان زده هستیم زیرا احساس می کنیم جو مناسب است و بازیکنان ما آرام هستند و آماده هستند تا فردا بازی کنند و از فوتبال لذت ببرند.

  کدام رژیم پشت پرده گروه هکری Anonymous است؟

کی روش گفت: امید مردم ایران به پای بازیکنان است و در بازی مقابل انگلیس پس از دو گل مهدی طارمی، مردم خوشحال شدند و آیا این روند به شرایطی منجر می شود که ایران مردم را خوشحال کند. پیروزی مقابل ولز؟ وی گفت: همانطور که می دانید اگر به کارنامه تاریخی ما نگاه کنید ابتدا می بینید که باید در مورد ولز صحبت کنیم. به نظر من درست نیست اول درباره ایران صحبت کنیم. همانطور که گفتم، ما می خواهیم از آنچه اتفاق افتاده درس بگیریم. گل هایی که خوردیم بیشتر از گل هایی است که در سه سال خوردیم. تیم انگلیس خیلی خوب بود و ما به خوبی حریفانمان نبودیم. ما باید چیزهایی یاد بگیریم و فکر می کنم چیزهای خوبی یاد گرفتیم و این بهترین چیز برای تمرین و تمرین برای آماده شدن برای بازی با ولز است.

وی افزود: مهم این است که بازی فردا نشان دهد تیم خوبی هستیم و تیم های خوب پیروز می شوند. تیم‌های بزرگ، تیم‌هایی هستند که از شکست عقب می‌مانند و با چالش‌هایی روبرو می‌شوند. هیچ تیمی کامل نیست، اما باید از اتفاقاتی که افتاد درس بگیریم. سوال مهم روز بعد از مسابقه است. حالا روز بعد است و اکنون ما برای بازی با ولز هیجان زده ایم. ما آنها را می شناسیم و ولز یک تیم هستند یا علاقه مندی های زیادی دارند و شخصیت خوبی دارند. مثل یک جشن فوتبال است و طرفداران زیادی دارند و به آنها می گویند دیوار قرمز. ولزی ها جو خوبی ایجاد می کنند. امیدوارم فردا به این نمایش بپردازم. من مطمئن هستم که بازیکنانم با شخصیتی که همیشه داشته و روحیه جنگندگی دارند بازی خواهند کرد و امیدوارم ما شایسته پیروزی در این بازی باشیم. این چیزی است که برای فردا مهم است. اتفاقی که دیروز افتاد تعیین کننده فردا نیست و فقط باید یاد بگیریم

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید