در مورد شایع ترین علائم آرتروز بیشتر بدانید

533298 خبر ناگهانی

به گزارش ScanNews.Be، موسسه ملی بهبود سلامت و مراقبت (NICE) همچنین پیش نویس دستورالعمل جدیدی را برای درمان آرتروز منتشر کرده است که بیان می کند «ورزش» و همچنین «کاهش وزن» درمان های اصلی این بیماری هستند. .

بیشتر بخوانید:

استئوآرتریت عارضه ای است که باعث سفتی و درد در مفاصل می شود. این بیماری بسیار شایع است و هر چه سن فرد بالاتر باشد، احتمال ابتلا به آرتروز بیشتر می شود. علاوه بر این، چاقی یک عامل خطر رایج برای آرتروز است.

تقریباً همه مفاصل ممکن است تحت تأثیر آرتروز قرار گیرند، اما بیشتر در زانو، لگن و مفاصل کوچک دست دیده می شود.

به گزارش ایندیپندنت، سرویس بهداشت ملی بریتانیا مهم ترین علائم آرتروز مانند درد و سفتی مفاصل را که مانع حرکت مفاصل می شود، شناسایی کرده است.

با این حال، برخی از افراد ممکن است علائم دیگری مانند تورم، ضعف و حتی صدای ساییدگی (مفاصل) هنگام حرکت مفاصل آسیب دیده داشته باشند.

شدت عوارض می تواند از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت باشد و می تواند از درد خفیف و موقت تا دائمی و شدید باشد که کارهای روزانه را پیچیده می کند.

استئوآرتریت یک بیماری طولانی مدت و غیرقابل درمان است. با این حال، پیش‌نویس دستورالعمل‌های جدید مؤسسه ملی سلامت و بهبود مراقبت، ورزش درمانی مناسب را برای همه افراد مبتلا به این بیماری توصیه می‌کند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

  قیمت هفتگی 70000 تومان برای کاهش خطر بیماری قلبی

دیدگاهتان را بنویسید