در شهریورماه در مورد فاکتور الکترونیکی تصمیم گیری خواهد شد

535054 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد درباره پایان صورتحساب الکترونیکی در راستای ارتقای یارانه ها گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید در ابتدای شهریور ماه گزارش دهد که چه تعداد از مبانی فنی. این اقدامات برای اجرا در کل کشور آماده شده و نهادهای نگهبانی باید به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت ارائه شوند.

وی افزود: پس از آن تصمیم گیری می شود که اجرای آن از شهریور یا مهر و یا چه زمانی آغاز شود، اما تا زمان دقیق مشخص نشده است، نمی توان اظهار نظر و اطلاع رسانی کرد.

دولت برای کمک به اقشار ضعیف، جلوگیری از رانت و همچنین عادلانه‌شدن یارانه‌ها، روش پرداخت یارانه و توزیع ارز ۴۲۰۰ تومانی را تغییر می‌دهد و مقرر شد یارانه در ساعت 2014 به این قشر تعلق گیرد. انتهای زنجیره، یعنی مردم به جای واردکننده

در این راستا دولت از نیمه اردیبهشت ماه امسال هر ماه 300، 200 و 400 هزار تومان یارانه نقدی به مردم پرداخت می کند. مسئولان دولتی اعلام کرده اند که در قالب صورتحساب الکترونیکی به مردم اعتبار می دهند، اما به گفته دولت تا زمانی که زیرساخت های این اقدام فراهم شود، پرداخت یارانه نقدی ادامه خواهد داشت.

منبع: تسنیم

  عدالت آموزشی در کشور فقط به لحاظ کمی ایجاد شده است / اجرای تغییرات در کنکور گامی رو به جلو محسوب می شود

دیدگاهتان را بنویسید