در زمین حریف استقلالی نشدند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرهاد مجیدی پیش از بازی استقلال در جام حذفی گفت: ابتدا بیتولا هندان فوت کرد. این ضایعه را به جامعه ورزش و خبرنگاران عزیز تسلیت می گویم.

وی افزود: معتقدم در 24 هفته ای که از لیگ و استقلال می گذرد، حریف ما در زمین نبود و الان می خواهند بازی را از زمین خارج کنند.به همین دلیل با بازیکنانم صحبت کردم و از آنها خواست تا پایان فصل در مورد پزشکی یا مسائل دیگر صحبت نکنند. تمام تمرکز خود را روی بازی متمرکز کنید تا هم در جام ها موفق شوید و هم طرفداران را خوشحال کنید.

سرمربی استقلال گفت: بازیکنان من باید بدانند که فقط با حریف بازی نمی کنند تا راه خود را ادامه دهند و در مسابقات آینده پیروز شوند. درخواست من از باشگاه این است که این روند بیانیه نویسی را متوقف کند. ناگفته ها را همیشه می توان گفت. در پایان فصل می‌توانیم سؤالات زیادی را بررسی کنیم. بعد از بازی با پیکان از بازیکنانم خواستم لیگ را کاملا فراموش کنند و روی جام حذفی تمرکز کنند. دو سال متوالی به فینال رفتیم اما جام را نبردیم. در این فصل شرایط خوبی برای قهرمانی داریم. امیدوارم بچه ها مثل آن 24 هفته سخت کوش باشند و با تمام مشکلات تمام تلاش خود را انجام دهند و در این سه بازی هم همینطور کار کنند، پس خدای ناکرده جام حذفی را برای هواداران بیاوریم.

مجیدی افزود: هواداران باید بدانند که من و بازیکنان از امروز تمام تمرکزمان روی مسابقات است. ما به حاشیه ها توجه نخواهیم کرد. از آنجایی که 24 هفته است که شکست نخورده ایم این روند را ادامه می دهیم امیدوارم در پایان فصل بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

  شماره تلفن های لازم برای سفر در مواقعی که اینترنت ندارید

دیدگاهتان را بنویسید