در خصوص میزبانی سپاهان منتظر پاسخ باشگاه پرسپولیس هستیم

سهیل مهدی در پاسخ به این سوال که بحث تعیین تکلیف پرسپولیس از سپاهان به تعویق افتاده است، گفت: بله، توانایی ما در این موضوع به حداقل رسیده است. از مدیران پرسپولیس خواسته ایم با وجود چالش هایی که داشته اند امروز تلاش کنند تا به ما پاسخ دهند و امیدواریم این اتفاق بیفتد. پرسپولیس در نظر دارد میزبان سه شهر کرج، مشهد و سیرجان باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضور تماشاگران در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد مخالف است و می توان این شهر را از گزینه های میزبانی این دیدار حذف کرد، گفت: آنها در حال مذاکره و پیگیری هستند و ما منتظر “چمن” هستیم. در ورزشگاه سیریان کیفیت خوبی دارد و البته این بازی در هر سه ورزشگاه قابل انجام است و باید توسط باشگاه پرسپولیس تعیین شود و امیدواریم باشگاه پرسپولیس به تعیین میزبانی این تیم از سپاهان کمک کند تا بتوانیم برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم. چون بهتر است هر دو تیم زودتر محل مسابقه را مشخص کنند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ که با برنامه رادیویی تهران ورزشی صحبت می کرد در پاسخ به این سوال که امکان برگزاری مجدد این مسابقه در اراک وجود ندارد؟ وی گفت: تیم آلومینیوم در اراک بازی دارد و این امکان وجود ندارد و نمی توانیم یک روز دیگر این بازی را انجام دهیم.

مهدی در پاسخ به این سوال که لیگ از برنامه قبلی به پایان می رسد؟ وی گفت: بله، مسابقات لیگ 8 خرداد به پایان می رسد.

وی در خصوص همزمانی اردوی امید با هفته های پایانی لیگ خاطرنشان کرد: متاسفانه این بحث را همزمان داریم و در صحبتی که با رئیس فدراسیون فوتبال داشتیم تصمیم گرفتیم هفته گذشته را جلو ببریم. با تعامل با باشگاه: «آنها در تیم امید هستند، باید مطلوب باشد و باشگاه ها بتوانند بازیکنان خود را در اختیار تیم امید قرار دهند.

  رأفت درباره اظهارات عجیب خود پس از دیدار با ملوان توضیح می دهد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آلودگی هوا مزاحم مسابقات این هفته نیست، گفت: خوشبختانه آلودگی وجود ندارد و گرد و خاک است و خطر به رده سنی بزرگسالان نرسیده است. مطمئناً سلامتی همه برای ما مهم است، اما لطفاً.” یعنی کارکنان باید کمک کنند و اگر آلودگی هوا به حد اضطرار برسد مسابقات را با هر شرایطی برگزار می کنیم تا آسیبی به تیم ملی وارد نشود. اگر مسابقات به تعویق بیفتد نمی توانیم برگزار کنیم. در جنوب کشور هم مشکل آلودگی داریم و امیدواریم بتوانیم مسابقات قهرمانی را به موقع به پایان برسانیم.

مهدی در پایان درباره شروع فصل آینده لیگ گفت: سعی می کنیم نیم فصل اول مردادماه را از فصل آینده شروع کنیم، فکر می کنم در نهایت از 15 تا 20 مرداد ماه شروع کنیم تا یک نیم فصل در طول فصل داشته باشیم. جام جهانی «سرمربی تیم ملی از ما برنامه لیگ را خواست و اگر خللی در برنامه های تیم ملی ایجاد نشود، برنامه ریزی قطعی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید