در حال حاضر، یک مهاجر اخراج نخواهد شد

ابوذر شجاعی مدیرعامل جدید باشگاه نفت مسجد سلیمان مدیرعامل جدید MIS درباره حضور خود در راس این باشگاه افزود: پیش از این سرپرست مدیرعاملی و عضویت در هیات مدیره باشگاه بوده ام. آقای یزدی هم به باشگاه اعلام کرد که نمی توانند به همکاری ادامه دهند. بالاخره تصمیم گرفته شد کارم را شروع کنم.

شجاعی در پایان گفت: می خواهیم نفت را به روزهای خوبش برگردانیم. روسای محترم وزارت نفت به عنوان صاحبان اصلی و مدیران محترم مناطق نفت خیز جنوب در این راه همراه ما هستند و قطعا به نتیجه خواهیم رسید.

وی که به تازگی جایگزین هدایت یزدی شده است، شب گذشته در گفت وگویی درباره آخرین شرایط تیم فوتبال این باشگاه سخنان خود را اینگونه آغاز کرد: جلسه خوبی با آقای مهاجری داشتیم، کاستی های باشگاه را بررسی کردیم و به شدت معتقدیم. که مشکل اصلی باشگاه مسائل مالی است.

وی در خصوص شرایط ادامه همکاری باشگاه با مهاجری گفت: او سرمربی ما است و از او حمایت می کنیم. مشخص است که تیم نفت از نظر فنی خود را ثابت کرده است، بنابراین برای بازگشت تیم به شرایط اولیه 6 هفته ای، باید یکسری وظایف مدیریتی انجام شود.

شجاعی با اشاره به درخواست مهاجری برای جذب بازیکن جدید تصریح کرد: باید این اتفاق بیفتد، قطعا جلسات دیگری با آقای مهاجری برای بررسی و انجام درخواست های ایشان خواهیم داشت.

  تاریخچه آرامگاه سرخ سنندج چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید