در بازی فردا بهترین عملکردمان را نشان می دهیم/ تحت فشار نیستیم

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد که او و بقیه بازیکنان این تیم تحت فشار نیستند و برای فوتبال به قطر آمده اند.

مهدی طارمی در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران و ولز قطر گفت: هر دو تیم فردا برای رسیدن به اهداف خود تلاش خواهند کرد. از هر دو تیم انتظار بازی خوبی داریم و هر دو تیم می خواهند در بازی فردا پیروز شوند. باید ببینیم در نهایت چه می شود.

وی در خصوص حضور هواداران و معترضان در اطراف تیم ملی اینگونه اظهار داشت: با تمام احترامی که برای دوستان قائل هستم باید بگویم چون می دانستم سوالات اینگونه مطرح می شود. هر چی میگم تاثیری نداره. متاسفانه برخی از دوستان هر طور که دوست دارند می نویسند و اخبار را آن طور که دوست دارند تفسیر می کنند. به همین دلیل هر زمان که بخواهم می توانم در فضای شخصی خود درباره موضوعات سیاسی صحبت کنم. من نمی توانم در مورد آن صحبت کنم زیرا سخنرانی من نیمه پخش شد یا دوستانم هرچه دوست داشتند گفتند.

طارمی درباره بازی اول تصریح کرد: بازی اول فوتبال نبود. به دلیل مشکلات زیادی که وجود داشت، بحث فوتبال مطرح نشد و جام جهانی ما شروع شده بود. ما دو بازی مهم داریم که باید در این دو بازی شش امتیاز بگیریم و بتوانیم مردم خود را خوشحال کنیم. ما فقط برای این مشکل اینجا هستیم و همه بازیکنان می خواهند در این شرایط مردم را خوشحال کنند. در بازی فردا و در بازی با آمریکا بهترین عملکرد خود را نشان خواهیم داد.

  جواد هیابانی: فیلمی دارم که هیچکس ندیده!

مهاجم تیم ملی درباره نخواندن سرود جمهوری اسلامی ایران در بازی گذشته توسط بازیکنان خاطرنشان کرد: توضیح دادم که دوست ندارم درباره موضوعات سیاسی صحبت کنم. فقط به احترام شما پاسخ کوتاهی می دهم. ما تحت فشار نیستیم و به اینجا آمده ایم تا فوتبال بازی کنیم. نه فقط ما، همه بازیکنانی که در قطر هستند برای فوتبال آمدند. شما وظیفه خود را به عنوان خبرنگار انجام می دهید. برخی ورزشی و برخی سیاسی و اجتماعی. اینجا که فضا ورزش و فوتبال است خبرنگاران فوتبال حضور داشته باشند تا همه فوتبالدوستان از حاشیه ها و اتفاقات فوتبال لذت ببرند. نه من و نه هزاران نفر مثل من نمی توانیم چیزی را تغییر دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید