در این شرایط روحانیت باید مردم را به توحید تشویق کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در شرایطی که مشکلات معیشتی مردم را نگران می کند، روحانیت باید مردم را به توحید تشویق کند.

حجت الاسلام ذوالنور در همایش کنگره شهدای روحانی خوزستان در اهواز گفت: این مراسم مراسم تجلیل از روحانیت بود که در دفاع مقدس نقش و مسئولیت فرهنگی داشتند. از خود آیت الله جزایری گرفته تا دیگر روحانیون. روحانیت در دوران دفاع مقدس هم نقش نظامی و فرهنگی در همه عرصه ها داشت و هم نقش تخصصی. به عنوان مثال، روحانی RPG غواص یا تیرانداز بود.

وی ادامه داد: امروز نیز روحانیت همان رسالت را بر عهده دارد و جنگ با نظام سلطه و دشمنان ملت، اسلام و انقلاب ادامه دارد و فقط روش، عرصه ها و ابزارها تغییر کرده است. به عنوان مثال روحانیت در تاج نقش خوبی داشتند. در خط مقدم مبارزه با داعش فقط 38 روحانی مدافع حرم داریم. امروز روحانیت در مقابل توهمی که دشمنان ما در فضای مجازی و فضای مجازی ایجاد کرده اند و اعتقادات و اعتقادات مردم را تخریب می کنند، در این عرصه فعالانه فعالیت می کنند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دیگر برنامه های روحانیت گفت: یکی دیگر از اقدامات روحانیت کمک به حل مشکلات مردم است. امروز مشکلات معیشتی گریبانگیر مردم است و هر یک از روحانیون می توانند در بهبود نظام اقتصادی کشور، فعال شدن عرصه انقلاب، تشویق مردم به توحید و سایر فعالیت ها نقش داشته باشند و عزتشان حفظ شود و نظام اسلامی هر روز اعتلا یابد. .

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی با بیان اینکه امروز نیز همچون گذشته روحانیت در خط مقدم صیانت از تمامی ابعاد زندگی مردم است، گفت: چه جمعیت قابل توجهی است.

دیدگاهتان را بنویسید