درویش راه عذرخواهی گل محمدی را مسدود کرد

565261 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، پس از نتایج نامطلوب پرسپولیس در فصل گذشته شایعاتی مبنی بر استعفای یحیی گل محمدی شنیده شد اما حمایت قاطع رضا درویش مدیرعامل این باشگاه و اعلام ادامه همکاری با گل محمدی این شایعات را خفه کرد. .

گفته می شود ادامه همکاری با گل محمدی با میل باطنی مدیرعامل پرسپولیس همخوانی ندارد، اما قرارداد دو ساله و رقم بالای قرارداد گل محمدی عملاً حق اخراج این مربی را از رضا درویس سلب کرد. با قطعی شدن حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس، مدیران این باشگاه زودتر از سایر تیم ها وارد بازار نقل و انتقالات شدند تا ناکامی فصل گذشته را جبران کنند.

رضا درویشی که علیرغم میل باطنی یحیی گل محمدی را حفظ کرده بود، صبح دیروز در تلویزیون حاضر شد تا درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس صحبت کند و به شایعات قرارداد با سرمربی این تیم پاسخ دهد. وی در پاسخ به این سوال که آیا ادامه همکاری با گل محمدی ربطی به قرارداد او که گفته می شود حدود 40 میلیارد است، دارد، گفت: شاید کمی کمتر باشد اما ربطی به آن ندارد. او اعلام کرد که حاضر است بدون دریافت پول باشگاه را ترک کند.

به نظر می رسد فاش شدن شماره قرارداد گل محمدی توسط یک مدیرعامل باتجربه برای جلوگیری از عذرخواهی احتمالی وی در صورت شکست صورت گرفته است. اتفاقی که باعث ناراحتی سرمربی پرسپولیس شد تا باشگاه پرسپولیس توضیحاتی بدهد و بگوید منظور درویش قرارداد سه ساله با یحیی بوده نه دو ساله!

  34000 نفر آزمون دکتری 1401 را انتخاب کردند

دیدگاهتان را بنویسید