درخواست پلیس؛ دسترسی کامل به سامانه معاملات وزارت صمت

سردار حاجیان گفت: نظارت بر مبادی ورودی و خروجی رسمی کشور برای جلوگیری از قاچاق نیازمند تشدید است و پلیس خواستار دسترسی کامل به سامانه تجارت وزارت صمت است. دسترسی ما در حال حاضر ناقص است و نیاز به دسترسی داریم تا بتوانیم چرخه ذخیره سازی کشور را تحلیل کنیم و به آمار دسترسی کامل داشته باشیم.

قاچاق کالا جرمی آشکار است

به گفته سخنگوی فراجا، قاچاق کالا یک جرم مشهود است و برخورد پلیس با جرایم مشهود به عنوان ضابط قضایی امری طبیعی است. پلیس با کسانی که می خواهند با معیشت مردم بازی کنند و بازار و چرخه تولید آن را به خطر بیندازند برخورد جدی خواهد کرد.

ماشین های شلیک شده یک مشکل هستند

سردار حاجیان گفت: امروز اسلحه های حامل کالای قاچاق برای ما تبدیل به معضلی شده و باید با جدیت بیشتری با آن برخورد کنیم، متاسفانه این تیراندازی ها کالای ملوانان و ملوانان را حمل و به مرکز کشور منتقل می کند. در همان سال این خودروها منجر به تصادفات قابل توجهی شد که در 178 تیراندازی 318 نفر جان خود را از دست دادند و 549 نفر مجروح شدند.

51 درصد سرقت ها در کشور خرد است

به گفته سخنگوی فراجا، امروز 51 درصد سرقت ها در سراسر کشور، سرقت های خرد است که بخش قابل توجهی از آن توسط سارقان خرد، معتادان و بعضا افرادی که چاره ای جز سرقت ندارند، انجام می شود. آنها باید در نظر گرفته شوند.

177 تن برنج ذخیره شده پیدا شد

  خبر شگفت انگیز؛ کرونا تولید و قیمت خودروی رنو را کاهش داد!

وی گفت: طی 24 ساعت گذشته 177 تن برنج ذخیره‌سازی شده و کالای قاچاق و 186 تن گندم و آرد، 430 تن روغن و 176 تن کالای دام به ارزش 1500 میلیارد ریال در کشور کشف شد.

دیدگاهتان را بنویسید