درخشش هنرجویان دختر و پسر کاراته کار واحد کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور

575520 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از واحد کرمانشاه؛ سعید مرادی رئیس تربیت بدنی واحد کرمانشاه گفت: همزمان با برگزاری مسابقات سراسری کاراته خواهران دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرمانشاه، مسابقات کاراته برادران به میزبانی واحد خرم آباد برگزار شد و دو دانش آموز دختر از واحد کرمانشاه با کسب دو مدال طلا و نقره به مقام قهرمانی نماینده دست یافت.در این مسابقات منطقه 5 قهرمان شد، تیم دختران کرمانشاه نیز نایب قهرمان مسابقات کشوری شد.

بهزاد خسروآبادی مربی دانش آموزان پسر کاراته کا با تبریک به قهرمانان منتخب مسابقات کشوری گفت: این مسابقات با حضور قهرمانان کاراته جهان و کشور و دو دانش آموز شرکت کننده از کرمانشاه سامان حیدری در سطح بسیار بالایی برگزار شد. واحد در وزن 84+ و علی محمدی جاوید در وزن 55- موفق شدند ضمن انجام مسابقات فنی دو مدال ارزشمند طلا و نقره را از آن خود کنند.
وی تصریح کرد: قبل از مسابقات کشوری مسابقات منطقه ای برگزار شد که سه ورزشکار کشورمان سامان حیدری با وزن 84+ و علی محمدی جواد با وزن 55- دو مدال طلا و معین خیری با وزن – 75 مدال نقره کسب کردند.
خسرو آبادی افزود: قهرمانان این مسابقات به اردوهای تیم دانش آموزی و لیگ کشوری دعوت می شوند و در صورت کسب عناوین برتر به تیم ملی دانش آموزی نیز دعوت خواهند شد.
سامان حیدری یکی از قهرمانان ملی و بین المللی کاراته است که کارشناس ارشد مارشناسی در رشته تربیت بدنی کرمانشاه است، 10 سال سابقه عضویت در تیم ملی کاراته و 10 مدال رنگارنگ جهانی و آسیایی از جمله مدال طلای مسابقات خرم آباد
علی محمدی جاوید نیز در واحد کرمانشاه در دو رشته مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع مشغول به تحصیل است که رشته تخصصی ورزشی وی کاراته سبک هایاشی و یکی از عناوین قبلی وی کسب عنوان قهرمانی استان کرمانشاه می باشد.

  میزبانان مفسدان اقتصادی مدافع حقوق بشر هستند

تیم بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه نیز با کسب 2 مدال طلا و 1 مدال نقره در مسابقات کشوری به مقام دوم تیمی دست یافت و در نجف آباد موفق به کسب مقام دوم تیمی شد و تیم های تهران مقام اول و اصفهان را از آن خود کردند. مقام سوم.
این مسابقات با حضور 25 بازیکن در قالب 8 تیم در سالن پوریا دانشگاه آزاد نجف آباد برگزار شد.
اعضای تیم کشتی بانوان واحد کرمانشاه مینا احمدوند در وزن 48 کیلوگرم، کیمیا هانه بیگی در وزن 52 کیلوگرم، دنیا شکری در وزن 65 کیلوگرم و تاراپور حسن در وزن 70 کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند و شراره ترکمن به عنوان قهرمانی دست یافتند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید