دربی، نگرانی بزرگ برای بیرانوند و حسینی

مصدومیت علی بیرو مقابل انگلیس باعث شد تا سیدحسین در دقیقه 20 وارد زمین شود و اگر در هر دو نیمه به وقت اضافه حساب کنیم، بیش از 90 دقیقه در دروازه تیم ملی بود. کاپیتان استقلال در دیدار مقابل ولز به عنوان دروازه بان شماره یک به میدان رفت و موفق شد در این دیدار سخت دروازه خود را بسته نگه دارد و در نهایت در دیدار سوم بیرانوند دروازه بان این تیم شد.

با وجود پایان رقابت های جام جهانی، رقابت حسینی و بیرانوند برای حضور در دروازه تیم ملی همچنان ادامه دارد زیرا رقابت های جام ملت های آسیا در پیش است و این دو دروازه بان نیز انگیزه زیادی برای حضور در این رقابت ها دارند. نظر کارکنان

دربی روز پایانی نیز صحنه تقابل بیرانوند و حسینی شد. دو دروازه بانی که از جام جهانی برگشتند و می خواستند دوئل جام ملت ها را از این شهر آغاز کنند که البته اولین تقابل آنها نتیجه چندان مثبتی برای این دروازه بان ها به همراه نداشت.

تقریباً می توان گفت بیرانوند و حسینی به هر چهار گل این دیدار واکنشی نشان ندادند. حسینی در هر دو ویکت اشتباه کرد، بیرانوند تنها ناظری بود که دروازه خود را روی گل های چشمی و مطهری باز کرد.

در هر صورت امیر عابدزاده و پیام نظام به عنوان جدی ترین رقیب بیرانوند و حسینی آماده حضور در تیم ملی هستند. اگرچه دربی نمی تواند مبنایی برای ارزیابی دروازه بان های استقلال و پرسپولیس باشد، اما می توان این شهرورد را زنگ خطری برای آنها نامید تا هم سیدحسین و هم علی بیرو در دیدارهای بعدی مجارستانی قدرتمندتر از همیشه به نظر برسند.

  حکومت مردمی هیچکس را برای احقاق حقوق مردم راضی نمی کند

دیدگاهتان را بنویسید