دختر 17 ساله ای برای فرار از دست پدرش ربوده شد

دختر 17 ساله ای که از ترس پدرش در دام سوء استفاده کنندگان قرار گرفت

چند روز پیش پدر و مادر یک دختر 17 ساله با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلام کردند که دخترشان ناشناس است. آنها گفتند فرزندشان بدون اجازه آنها برای بازی از خانه خارج شده و برنگشته است. با ثبت شکایت غیبت این دختر، تحقیقات برای روشن شدن سرنوشت وی آغاز شد.

یک روز پس از ناپدید شدن این نوجوان، او در حالت سردرگمی به خانه بازگشت. او گفت که توسط دو پسر جوان ربوده شده و پس از انتقال به یکی از شهرها مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

در این شرایط او به همراه اولیای دم به شعبه 8 دادگاه کیفری رفت و ماجرای تلخی را که برایش اتفاق افتاد تعریف کرد. وی به بازپرس محمد امین تگویان گفت: روز قبل بدون اجازه پدر و مادرم به پارک نزدیک منزلمان رفتم. من آنجا بودم که پدرم را دیدم. با اینکه او مرا ندید اما از ترس فرار کردم.

این نوجوان ادامه داد: کمی جلوتر پسر جوانی را دیدم. به او گفتم جایی ندارم و می‌خواهم به یکی از دوستانم زنگ بزنم تا دنبالم بیاید.

وقتی حرف من را شنید گفت موتور سیکلت دارم و من را به جایی که می خواهم می برد و پول نمی گیرد. به او اعتماد کردم و سوار موتورش شدم.

فکر می کردم پسر جوان مرا پیش دوستم می برد اما در بین راه مسیرش را عوض کرد و همزمان با یکی از دوستانش تماس گرفت و با خودروی پژو به سمت ما آمد.

  چند کودک معتاد در تهران وجود دارد؟

می خواستند به زور سوار ماشینی شوم که مقاومت می کردم، اما مجبورم کردند سوار ماشین شوم و با خودشان بردند.

او گفت: حدود ساعت 8 شب بود که مرا ربودند و چند ساعت بعد متوجه شدم که مرا به باغی در اطراف شهر خمینی برده اند.

شب در آنجا بازداشت شدم و حتی مرد جوانی که سوار پژو بود مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و ظهر روز بعد مرا به تهران بازگرداندند و آزاد کردند.

با اطلاعاتی که این نوجوان از متهمان در اختیار پلیس قرار داد، ماموران موفق شدند موتورسوار جوان فریبنده نوجوان را دستگیر کنند.

وقتی از او سوال شد، او به جرم آدم ربایی اعتراف کرد و گفت که این کار را انجام داده است زیرا وسوسه شده است.

وی ادامه داد: وقتی نوجوان را دیدم و گفت جایی برای رفتن ندارد، من هم وسوسه شدم که سوار موتورش شوم و سپس با کمک دوستم او را به باغی در اطراف خمین بردیم، اما باور کنید این کار را نکردم. من آن را نفرستادم و دوست دخترم نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار داد.

متهم هم اکنون در بازداشت به سر می برد و تحقیقات برای دستگیری متهم دوم ادامه دارد و قرار است اتهام آزار و اذیت دختر جوان در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شود./فرارو

دیدگاهتان را بنویسید