«دبیر رهبری و نظارت بر اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی» منصوب شد.

562522 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی فرشتچ واعظی را به عنوان «دبیر رهبری و نظارت بر اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی» منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

همکار محترم جناب آقای دکتر فرشته واعظی خردسال

سلام؛

مواجهه با نظام آموزشی اعم از آموزش عمومی، مهارتی و آموزش عالی، پذیرش نقش موتور و موتور پیشرفت و توسعه کشور و تربیت نیروی انسانی متخصص، متعهد و توانمند برای رفع نیازهای فعلی و آتی، علاوه بر رویکردهای تحول آفرین. در مبانی نظری و اهداف در ساختارها، فرآیندها، فرآیندها و روش ها ممکن نیست. در راستای اجرای «سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی» در راستای تأسیس دانشگاه تهذیب و از حیث تعهد، تخصص و سوابق ارزنده مقام معظم رهبری به عنوان دبیر نهاد رهبری و نظارت سند تحول و کمال عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی » منصوب می شوید.

با توجه به نقش مهم رهبری و نظارت بر اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی در تحقق اهداف تعیین شده در سند تحول و دستاورد دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین اجرای منویات مقام معظم رهبری و آزاد اسلامی. دانشگاه، این توصیه باید بر محورهای زیر باشد:

– پایبندی و تعهد به نظام اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی

– کنترل مدیریت و نظارت بر اجرای برنامه های سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی

– هماهنگی افقی و عمودی بین سطوح مختلف برنامه، حل تعارض، غیر موازی کاری، همگام سازی و همسویی فرآیندها با سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی.

– دریافت گزارش ها، ارزیابی ها و بازخوردهای مستمر از هماهنگ کننده ها و دبیران شوراها برای اجرای بسته های ده گانه در ارتباط با روند کار، مشکلات و نکات احتمالی برای بهبود.

  چین میزبانی جام ملت های آسیا 2023 را لغو کرد

– توجه به ارزش‌ها و توجه به اهداف کلان (راهبردها) و اهداف عملیاتی (راهبردها) مندرج در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی در تصمیم‌گیری.

– رشد و توانمندسازی عوامل کلیدی مرتبط با سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی از طریق مدیریت اولیا و مشارکت حداکثری و فعال سازی ظرفیت های موجود.

– مشارکت منظم و استقرار سامانه ارتباط مستمر و هم افزایی با رئیس مدیریت و نظارت بر اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و ارائه گزارش مستمر.

لازم است راهبرد همفکری، اعتماد و تلاش در اجرای وظایف و بکارگیری نیروهای شایسته، متعهد و اثربخش و با همفکری و سازماندهی هوشمندانه تمامی امکانات و منابع موجود، همراه با برنامه ریزی اصولی و هدفمند برای فعال سازی سازمان سرمایه گذاری شود. دبیرخانه مشاوره در هدف برای ماموریت های فوق.

امید است با اتکال به عنایت خداوند متعال تمام تلاش خود را برای رسیدن به عالی ترین و مشهودترین اهداف و آرمان های دانشگاه آزاد اسلامی به کار گیرید.

محمدمهدی طهرانچی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید